Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/varia/7863/przeczytaj-jak-milion-cudownych-listow-zmienilo-swiat

Przeczytaj, jak milion cudownych listów zmieniło świat!

4 wartościowy tekst

Na księgarskie półki trafiła właśnie niezwykła książka „Milion cudownych listówJodi Ann Bickley – dziewczyny, która myśląc, że wszystko straciła, postanowiła raz jeszcze o siebie zawalczyć, pomagając innym. 

Kiedy w życiu Jodi zaczęło się układać, latem 2011 roku utraciła niemal wszystko, co dotąd osiągnęła. Niewinne ugryzienie kleszcza doprowadziło do zapalenia mózgu i dla Jodi zaczęła się długa i trudna walka o powrót do samodzielności. 

Właśnie wtedy, w najtrudniejszej dla siebie chwili, wpadła na pomysł projektu Milion Cudownych Listów – zapragnęła do każdego, kto tylko tego potrzebuje, wysłać serdeczny uścisk w kopercie. Założyła stronę internetową, zachęcając tych, którym mniej lub bardziej nie układa się w życiu, by skontaktowali się z nią, a ona napisze do nich pokrzepiające listy. Odzew był nieprawdopodobny. 

Stronę Milion Cudownych Listów założyłam po to, by pomagać innym, ale ta strona pomogła również i mnie – nawet chyba nie potrafię powiedzieć, jak bardzo. Nie mam cienia wątpliwości, kiedy mówię, że to właśnie jej zawdzięczam ocalenie.

Potrafię pomagać innym dlatego, że też TAM byłam. Przezwyciężyłam trudne chwile i powróciłam. I wiem, że teraz będzie już dobrze. Możemy zarażać się optymizmem, możemy być dla siebie nawzajem promykiem słońca.

Wszyscy jesteśmy połączeni.

JODI ANN BICKLEY

„Milion cudownych listów” to piękna i inspirująca opowieść o słabości i sile, o miłości i rozstaniach – o wszystkim tym, co spotyka nas w życiu. W książce znajdziesz poruszające listy, które otrzymała Jodi z różnych stron świata, i przeczytasz jej pełne otuchy odpowiedzi.

Jeśli czujesz, że pora się poddać, zajrzyj do tej książki i przemyśl to jeszcze raz.

REGINA BRETT

Dziś, wciąż jeszcze zmagając się z problemami zdrowotnymi, Jodi Ann Bickley jest szczęśliwą żoną i matką, wydała bestsellerową książkę o swojej historii, która dzięki wydawnictwu Insignis w tym tygodniu ma swoją polską premierę.

Zapraszamy do obejrzenia wystąpienia Jodi na konferencji TEDx:

(artykuł sponsorowany)


Pokaż wszystkie varia
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 3  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2102
LubimyCzytać
28-10-2016 11:18
Zapraszamy do dyskusji.
książek: 1866
Piotr
30-10-2016 09:52
Widziałem książkę w Empiku. Teraz wiem, że ją zakupię i przeczytam.
książek: 1157
JoieDeVivre
30-10-2016 11:26
Koniecznie przeczytam :)
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Będziesz moja

Bardzo fajna, lekka pozycja o młodych ludziach... pełna zagmatwanych relacji, niewyjaśnionych morderstw i napiętej atmosfery mieszającej w głowie czyt...

zgłoś błąd zgłoś błąd