Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/10412/pozycja-obowiazkowa---wygraj-wejsciowki

„Pozycja obowiązkowa” - wygraj wejściówki

  wartościowy tekst

Cztery wieloletnie przyjaciółki, jeden dzień w miesiącu, jeden klub książkowy i jedna książka, która odmieni ich spojrzenie na miłość. Czyli Pozycja obowiązkowa w gwiazdorskej obsadzie już od 25 maja w kinach!

Pięćdziesiąt twarzy Greya było wydarzeniem ostatnich kilku lat. Najpierw książki, które sprawiły, że część czytelniczek oblewało się delikatnym rumieńcem, gdy w ukryciu czytały powieść w tramwaju. Później filmy z Dakotą Johnson i Jamiem Dornanem w rolach głównych. Bez względu na to, czy książka jest dobra czy zła, była fenomenem, który z przytupem wszedł na rynek książkowy.

Nic więc dziwnego, że kolejni scenarzyści postanowili wykorzystać ten element popkultury. I tak oto otrzymujemy film, gdzie jedną z głównych ról gra właśnie powieść autorstwa E.L. James. Cztery wieloletnie przyjaciółki raz w miesiącu spotykają się w stworzonym na własny użytek klubie czytelniczym. Niejedno już w życiu widziały, przeczytały i przeżyły, ale „Pięćdziesiąt twarzy Greya” okaże się w ich przypadku pozycją wyjątkowo inspirującą. Początkowo nieco onieśmielone, szybko dają się zauroczyć Christianowi Greyowi i jego zmysłowej pomysłowości. A ponieważ, jak wiadomo, życie jest krótkie, panie postanawiają nie tracić czasu i odkryć nowe twarze miłości. I choć z pewnością nie każdy facet to Grey, to niejednemu warto dać szansę…

A w tej niecodziennej produkcji największe gwiazdy, między innymi trzy laureatki Oscara. Diane Keaton („Powrót do domu”, „Kochajmy się do święta”, „Ojciec chrzestny”), Jane Fonda („Sposób na teściową”, „Twarda sztuka”, „Annie Hall”), Candice Bergen („Kobiety”, „Ślubne wojny”), Mary Steenburgen („Melvin i Howard”, „Służące”)

Konkurs!

Mamy dla Was 10 dwuosobowych wejściówek, aby je zdobyć wystarczy odpowiedzieć na pytanie: „O jakiej książce i dlaczego właście o tej chciałabyś/chciałbyś porozmawiać w klubie książkowym ze swoimi przyjaciółmi?”

Odpowiedzi należy wysłać na adres konkurs@lubimyczytac.pl, w tytule wpiszcie „Konkurs - Pozycja obowiązkowa.” Macie czas do 25 maja!

Wejściówki będzie można zrealizować w dniach 28-31 maja w wybranych kinach Cinema City.

Film pod patronatem serwisu lubimyczytać.pl.


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 1  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 2059
LubimyCzytać
22-05-2018 13:47
Zapraszamy do dyskusji.
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Rzeczy ulotne. Cuda i zmyślenia

Neil Gaiman jak zwykle nie zawiódł swych fanów tworząc świetną antologię "grozo-fantastyki". Każde z opowiadań, nawet najkrótsze ma niesamow...

zgłoś błąd zgłoś błąd