Pięćdziesiąt twarzy Greya

E L James Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Pięćdziesiąt odcieni (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Fifty Shades of Grey
Monika Wyrwas-Wiśniewska
Sonia Draga
powieść erotyczna BDSM
Fifty Shades of Grey
Pięćdziesiąt odcieni (tom 1)
literatura obyczajowa, romans
Monika Wyrwas-Wiśniewska
powieść erotyczna BDSM

Recenzje oficjalnych recenzentów i

Pięćdziesiąt odcieni irytacji

800 Link do recenzji

Opinie [4 365]

Szybko przeczytana, w porządku.

Zastanawiam się co napisać na temat tej książki... Nawet film na tej podstawie nakręcili a to przecież wybitny gniot.

Przyznam szczerze, że bardzo długo walczyłam sama ze sobą, by nie sięgnąć po tę serię. Namówiona jednak przez sąsiadkę, dałam się przekonać... i w sumie, nie wiem co mam napisać. Nie rozumiem jej fenomenu... nie rozumiem humoru i tych wszystkich ochów i achów nad jej treścią.
Nie jestem zachwycona i nie będę wychwalać tej książki na każdą stronę, bo absurdalność niektórych...

Lekka i przyjemna. Nie wymagająca myślenia.

Straszny paździerz....

Książka mile mnie zaskoczyła ponieważ krąży o niej dosc niepochlebna opinia i spodziewałam się czegoś innego. Dodam ze jako jedna z niewielu na tej planecie kompletnie nie mialam pojecia o czym jest ta książka, jedynie kojarzylam że akty miłosne w niej opisane są troszkę wybiegajace ponad standard w tej dziedzinie. Po pierwszym szoku , w momencie gdy czytelnicy...

Książka rozbudzająca wyobraźnię. I choć niektóre sceny są mocno perwersyjne to napisane ze smakiem i przyjemnie się czyta

O dziwo, nie wstydzę się, że przeczytałam tę książkę. Sam pomysł jest dosyć intrygujący, tylko wykonanie poległo. Gdyby autorka miała lepszy warsztat pisarski, byłaby z tego naprawdę niezła powieść erotyczna.

Początek nawet mi się podobał, ale później było coraz gorzej. Właściwie bez akcji. Nuda. Ledwie zmęczyłam.

przeczytałam i nie było tak strasznie , przyznam że opis seksu czasem lekko żenujący , ale taki klimat tej serii .
po prostu przeciętna,

Dyskusje