rozwiń zwiń

Zoe Sugg, popularna Zoella i autorka bestsellerowej serii Girl Online, powraca z nową książką!

LubimyCzytać LubimyCzytać
27.07.2021

Zoe Sugg, znana z uwielbianego przez tysiące czytelniczek cyklu „Girl Online”, tym razem napisała thriller. Jest na co czekać! „Stowarzyszenie Srok. Jedna to smutek...” już od 28 lipca w księgarniach.

Zoe Sugg, popularna Zoella i autorka bestsellerowej serii Girl Online, powraca z nową książką!

Stowarzyszenie srok: Jedna to smutek książkaCiało uczennicy znalezione na plaży. Piętrzące się pytania, na które brak odpowiedzi. Ktoś grozi, że znowu zabije. 

Audrey Wagner jest nowa w Illumen Hall, elitarnej szkole z internatem. Nie czuje się tu zbyt dobrze. Wydaje się jej, że wszyscy przemykają niosącymi echo korytarzami, jakby czegoś się bali. Ivy, współlokatorka z internatu, też sprawia dziwne wrażenie. No i te sroki… O co chodzi z obsesją uczniów na punkcie srok?

Illumen Hall jest dla prymuski Ivy Moore-Zhang jak drugi dom. Dziewczyna ma na ten rok ambitne plany i ostatnie, czego potrzebuje, to zabierająca jej przestrzeń koleżanka (która na domiar złego wściubia nos w nie swoje sprawy!).

Audery i Ivy nie mogłyby chyba różnić się bardziej. Los jednak zmusza je do współpracy. Tragiczna śmierć jednej z uczennic Illumen Hall, która wstrząsnęła całą społecznością szkoły, staje się głównym tematem tajemniczego podcastu. Zapowiadają go złowieszcze słowa:

„Wiem, kto zabił Lolę.
A jedno z was będzie następne”.

Pierwsza część serii Stowarzyszenia Srok zatytułowana „Jedna to smutek...” opowiedziana jest z perspektywy głównych bohaterek: Audrey – postaci tworzonej przez Amy McCulloch, oraz Ivy – tę część napisała Zoe Sugg.

Zoe Sugg, znana jako Zoella, niezwykle popularna brytyjska youtuberka i influencerka, po raz kolejny zachwyci fanów. Jej literacki debiut „Girl Online” sprzedał się w nakładzie ponad 1,3 miliona książek na całym świecie, a w Polsce – w ponad 75 tysiącach egzemplarzy.

Amy McCulloch jest pisarką i freelancerką oraz byłą redaktorka prowadzącą w wydawnictwie Penguin Random House Children’s. W trakcie współpracy z Zoe Sugg przy serii książek Girl Online zrodził się pomysł, by wspólnie coś napisać. Tak powstało „Stowarzyszenie srok”!

Zoe Sugg , Amy McCulloch

Przeczytaj fragment powieści „Stowarzyszenie srok: Jedna to smutek”.

Stowarzyszenie srok

Issuu is a digital publishing platform that makes it simple to publish magazines, catalogs, newspapers, books, and more online. Easily share your publications and get them in front of Issuu's millions of monthly readers.

 Książka jest już dostępna w sprzedaży!

Artykuł sponsorowany


komentarze [2]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Monia0420 27.07.2021 14:08
Czytelniczka

Zoe znana głównie ze swojej działalności na Youtube już dawno pożegnała się ze swoim kanałem. Nie czytałam ,,Girl Online", jednak thriller napisany przez youtuberkę niezbyt mnie zachęca do przeczytania. 

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 27.07.2021 13:01
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post