Dzieje sportu polskiego

Podsiedlik-Raniowski i S-ka
sport
popularnonaukowa
sport

To po prostu nie do wiary, że na 64 (wprawdzie dużych) stronach można zmieścić taki ogrom informacji o dziejach polskiego sportu od średniowiecznego łucznictwa do końca XX wieku oraz ponad 200 ilustracji, fotografii i tabel. W mojej ocenie przydałoby się nowe wydanie uzupełnione o ostatnie dwadzieścia lat sukcesów polskich sportowców. Polecam młodym czytelnikom, ale i...

• Chcę w prezencie
  • Plany biblioteczne
  • Moje Książki Sportowe

Dodaj cytat z książki Dzieje sportu polskiego