rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Kacper Ryx

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
POSZUKUJĘ książek (II kwartał 2019)
Poszukuję serii "Złodziej Królowej" Megan Whalen Turner. Przede wszystkim pierwszej książki z serii:  Złodziej Złodziej
4 lata temu
52 ksiązki
jakby ktoś chciał sprzedawać przeczytane książki i ma fejsa zapraszam do grupy sprzedażowej https://www.facebook.com/groups/382776902296851/ :)
5 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wpożyczyliśmy (grudzień 2015)
Oj tak - jeszcze nigdy nie miałam problemu, co czytać, tylko zawsze czasu za mało. Przydałoby się bardzo kilka dodatkowych godzin:) Pozdrawiam i życzę w Nowym Roku samych dobrych -dla nas-książek i rozciągliwego czasu;)
8 lata temu
Miasta w książkach
1.  Harry Potter i Insygnia Śmierci Częściowo Londyn. 2.  Księga wszystkich dokonań Sherlocka Holmesa Również Londyn. 3.  Ojciec chrzestny Większość w Nowym Jorku, tam mieszkał klan Corleone. 4.  Betonowy pałac Ta powieść dzieje się w Krakowie.
9 lata temu
Książki histotyczne dla 12-latki.
Może jeszcze to:  Słynne bitwy w historii Polski. Od Cedyni 972 do Arnhem 1944. Słynne bitwy w historii Polski. Od Cedyni 972 do Arnhem 1944.  Dzieje Wojska Polskiego Dzieje Wojska Polskiego
9 lata temu
Książki dla dzieci spoza kanonu lektur szkolnych
A jako nagrodę polecam bardzo ciekawą książkę (klasy 1-4):  Co to znaczy... 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń. Co to znaczy... 101 zabawnych historyjek, które pozwolą zrozumieć znaczenie niektórych powiedzeń.