rozwiń zwiń

Nie. Czytałaś / łeś    Bóg urojony Bóg urojony
2004
3 dni temu
Wrześniowe zapowiedzi wydawnicze
MEH. nie widzę tu nic ciekawego oprócz „Złap i ukręć łeb. Szpiedzy, kłamstwa i zmowa milczenia wokół gwałcicieli” Farrowa. słabo, bo wrzesień to mój miesiąc. łudziłam się, że będe miała w czym wybierać a tu lipa
3 lata temu
Czytamy w weekend
Uwielbiam Les Farfocles :) Płakałam przy tym ze śmiechu, już sto lat temu ;)
Czytamy w weekend
Dziękuję. Książkę przeczytałam lata temu i utkwiła mi w pamięci. Chyba na tym polega wielka literatura, możemy zapomnieć autora, tytuł, ale treść książki, ujęcie problemu i jego przedstawienie zostaje w naszej pamięci.
Wstaw książkę
To są odpowiedzi na jakieś przedpotopowe pytania. Według regulaminu, którego jak widać nie czytałaś, odpowiadamy w turach po 10 osób, ostatnia, 10., wymyśla nowe pytania. Te najnowsze znajdziesz na poprzedniej stronie - zapraszam do odpowiedzi i podania swoich pytań. :)
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (CZERWIEC 2019)
Sprzedam (chwilowo wymiana jedynie na książki, które chce przeczytać/mam do kupienia). Jakby ktoś chciał odebrać osobiście, to okolice Ostrzeszowa. Zazwyczaj ślę Pocztą Polską. Tak, na życzenie przesyłam zdjęcia, gdyż starsze wydania są po prostu... no starsze. Jeżeli książka znajduje się na półce "Poczekania" oznacza to, że ktoś się nią już interesuje ;) Komiksy/Mangi: ...
Pokazuje 6 z 22
Zobacz kolejne