Magic Kaito vol. 1

komiksy
japoński
9784091220813
Kaito Kuroba Shonen

Pierwsza manga twórcy ,,Detective Conan" wydana w Japonii w latach 80 XX wieku. Główny bohater, 17-letni licealista Kaito Kuroba prowadzi zwykłe życie, gdy dowiaduje się, że jego ojciec, słynny iluzjonista Toichi Kuroba, który 8 lat wcześniej zginął był Kaito Kidem, słynnym, ,,fantomowym złodziejem". W swym domu znajduje sekretny pokój, gdzie znajduje się gramofon z płytami...

• Wyzwanie LC2021

Dodaj cytat z książki Magic Kaito vol. 1