Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Joanna Tekieli Wydawnictwo: Filia Cykl: Pensjonat Leśna Ostoja (tom 4) literatura obyczajowa, romans
9788381952859
Filia
literatura polska
Pensjonat Leśna Ostoja (tom 4)
literatura obyczajowa, romans
9788381952859
literatura polska

Okładka książki Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. Grajda, K.N. Haner, Kinga Litkowiec, Agnieszka Siepielska, Agata Suchocka, Anna Szafrańska, Marta W. Staniszewska, Anna Wolf, Paulina Świst
10,0
Grzeszne święta Anna Bellon, J.B. G...
Okładka książki Bardzo cicha noc Ewelina Dobosz, Emilia Szelest
10,0
Bardzo cicha noc Ewelina Dobosz, Emi...
Okładka książki Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska, Maria Fabisińska
10,0
Jeszcze Chwilę Liliana Fabisińska,...

Jak miło było wrócić do Drzewia i spotkać się z jego mieszkańcami i to  jeszcze w tak klimatycznym czasie 😀 oczami wyobraźni widzieć ten śnieg zalegający wszędzie dookoła, czuć zapach choinek i widzieć radość na ich twarzach.
Książka podzielona na części w których możemy bliżej poznać  historię Emilki Drzewieckiej i Piotra Wysockiego, Starej Kwietniowej, Leokadii...

"Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja" to jak powrót do krainy dzieciństwa, do grona starych, serdecznych przyjaciół i sympatycznych znajomych. Wzruszyłam się i zatęskniłam za białymi świętami i żywą choinką. Dziękuję za te przyjemne chwile.

OPOWIEŚCI
Nowa książka Joanny Tekieli to zbiór opowieści dotyczących „starych” bohaterów cyklu o pensjonacie Leśna Ostoja. Historie rozegrane w różnym czasie, w różnych warunkach, każdorazowo dotyczą chwil świątecznych przygotowań oraz przeżywania tego niezwykłego czasu. Nieoderwane od prozy życia, choć skropione realną magią tych wyjątkowych, grudniowych dni są...

Jaki to był cudowny powrót do Leśnej Ostoi 💚 Śmiałam się i wzruszałam. Jak zawsze Autorce udało się wprawić mnie w doskonały nastrój!

"Bo Leśna Ostoja słynie z cudów!".

Nie ma chyba lepszego miejsca na spędzenie świąt Bożego Narodzenia, niż Pensjonat Leśna Ostoja. Leżący na skraju wioski Drzewie dworek ten, swoim niepowtarzalnym klimatem od dłuższego czasu skutecznie osładza czytelnikom trudy dnia codziennego. Joanna Tekieli swoją najnowszą książką sprawiła miłośnikom tej serii wspaniały prezent. Czy...

• Świąteczne
  • DO KUPIENIA