ROZWIŃ ZWIŃ

Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja

Okładka książki Magiczne chwile w Pensjonacie Leśna Ostoja
Joanna Tekieli Wydawnictwo: Filia Cykl: Pensjonat Leśna Ostoja (tom 4) literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Pensjonat Leśna Ostoja (tom 4)
Filia
2020-10-21
2020-10-21
9788381952859
literatura polska

więcej Więcej

Piękne zakończenie serii o Pensjonacie Leśna Ostoja

W trzecim tomie serii o Pensjonacie Leśna Ostoja pt. "Spotkanie w Pensjonacie Leśna Ostoja" Joanna Tekieli napisała, że kończy historię Justyny. Uległa jednak namowom czytelników i napisała tom o świątecznym czasie w dworku w Drzewiu.

Książka podzielona jest na trzy części. W kolejnych rozdziałach autorka przedstawia losy różnych bohaterów związanych z dworkiem Leśna...

Cała seria rewelacja!!! Cudowny klimat i bohaterzy.

1983

Dobre i dajace do myslenia opowiadania swiateczne zawsze je lubilam i nie zawiodlam sie . Choc autorki nie znam to pisze calkiem sympatycznie.

Przepiekna wspaniała ciepła opowieść - idealna na przed wigilijne wieczory.

Doskonale dopełnienie całej serii.

"Wasze zadowolenie wpływa na notowania Konsultraku (firmy), wasze życie osobiste ma wpływ na atmosferę w firmie, więc życzę wam szczęścia, bo wiem, że oni będzie szczęściem dla firmy! "

Tu można się pokusić o dalszą myśl, zadowolenie z życia wpływa na jakość życia! Pozytywne myślenie zmienia nastawienie do świata. Praktykuję i polecam! I namawiam, by zawsze szukać małych...

Zbliża się Wielkanoc, a ja przychodzę do Was z pozycją bożonarodzeniową. Przedstawiam ostatni, czwarty tom serii o Pensjonacie Leśna Ostoja. To zbiór sześciu historii okołoświątecznych, które przydarzały się mieszkańcom Drzewia na przestrzeni lat, od pierwszych właścicieli Leśnej Ostoi po kolejną wspólną Gwiazdkę Justyny i Jakuba.
Książka podzielona jest na trzy części,...

Książek o świątecznym klimacie nigdy nie mam dość. Pozwalają mi zagłębić się w ten cudowny i wyjątkowy klimat.
Ten tom dostarczył mi wiele emocji. Pokazał życie jakie jest. A wszystko w klimacie Dworku Leśna Ostoja.
Koi i odpręża.

napisze tylko tyle, ze szkoda ze nie ma dalszych losow bohaterow bo zzylam sie z nimi bardzo. lekka, przyjemna, napisana w przyjaznym tonie seria od ktorej nie mozna sie oderwac.

• 2021
  • Legimi