Programowanie w środowisku systemu UNIX

Okładka książki Programowanie w środowisku systemu UNIX
W. Richard Stevens Wydawnictwo: Wydawnictwo WNT Seria: Klasyka Informatyki informatyka, matematyka
informatyka, matematyka
Klasyka Informatyki
Advanced programming in the Unix environment
Wydawnictwo WNT
2002-01-01
2002-01-01
8320426693
Maja Górecka-Wolniewicz
Ta książka nie została jeszcze oceniona

Bądź pierwszy - oceń książkę

Okładka książki TCP/IP od środka. Protokoły. Wydanie II Kevin R. Fall, W. Richard Stevens
Ocena 7,5
TCP/IP od środ... Kevin R. Fall, W. R...