Owady i inne małe zwierzęta

Okładka książki Owady i inne małe zwierzęta
Emily Bone Wydawnictwo: Wilga Seria: Młodzi przyrodnicy popularnonaukowa dziecięca
32 str. 32 min.
32 min.
Patrycja Zarawska
owady zwierzęta

więcej Więcej

Kolorowe, duże, realistyczne rysunki różnych owadów i małych zwierzątek, które możemy spotkać na łące, w lesie czy w przydomowym ogródku zainteresują najmłodsze dzieci, nawet 2-3 latki

Dopasowany do rysunków tekst skrótowo objaśnia najmłodszym przyrodę z obrazka, a starsze zachęci do pierwszych samodzielnych prób czytania.

Książka idealna dla każdego dziecka, które dopiero zaczyna swoją przygodę z czytaniem :) Ja jestem dodatkowo zachwycona treścią dla malucha lub dla dziecka 7-9 lat idealna treść i niesamowite ilustracje. Polecam !

• Dla dzieci
  • Gabriel
  • Przyrodnicze dla dzieci
  • 5/10 - średnia
  • ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp
  • Dla szkrabów
  • » Z biblioteki «

Dodaj cytat z książki Owady i inne małe zwierzęta