W stawie

Okładka książki W stawie
Emily Bone Wydawnictwo: Wilga Seria: Młodzi przyrodnicy popularnonaukowa dziecięca
32 str. 32 min.
32 min.
Patrycja Zarawska
staw zwierzęta przyroda

więcej Więcej

Kolorowe, duże, realistyczne rysunki przedstawiające zwierzęta żyjące w stawie zainteresują najmłodsze dzieci, nawet 2-3 latki
Dopasowany do rysunków tekst skrótowo objaśnia najmłodszym przyrodę z obrazka, a starsze zachęci do pierwszych samodzielnych prób czytania

Zapraszam na moją opinię:

Na półkach: , , , ,

"W stawie" to zaledwie 32-stronicowy informator o jego mieszkańcach. Książeczka składa się z krótkich zdań, przedstawiających zachowania, m.in. ryb, żab, ważek, ślimaków, itp. Może spodobać się zarówno dzieciom, które interesują się zagadnieniami przyrodniczymi, jak i tym, które dopiero chcą zapoznać się z tematem życia mieszkańców stawów.

Szata graficzna jest przejrzysta...

• Zuśka
  • » Z biblioteki «
  • 4 lata
  • Dla dzieci i młodszej młodzieży
  • Przyrodnicze dla dzieci
  • Adusia
  • ▪ Popularnonaukowe, edukacyjne, ciekawostki itp

Dodaj cytat z książki W stawie