Dyskusje o książce Czekolada

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Tytuły książek, które kojarzą się Wam smakowicie
 Cud Miód Malina Cud Miód Malina    Czekoladowy piesek Czekoladowy piesek    Mała wróżka Amelka. Zaginione cukierki Mała wróżka Amelka. Zaginione cukierki
1 godz. temu
Lektura na tłusty czwartek, czyli literackie słodycze
@tzaw IMO nie musisz wiedzieć co jest na obrazach aby czerpać przyjemność z ich oglądania i analizowania czy się podobają czy nie. Oczywiste jest, że wiedząc więcej - wyciągasz więcej. Ale co w przypadku gdy wiesz więcej niż autor i dostrzegasz paradoksy w jego twórczości?  😁 Kompetencje trzeba mieć do wszystkiego, nawet do jazdy na rowerze czy pływania, bo trzeba się tego...
12 tyg. temu
52 książki w 2023 roku :-D
63/52   Rey Blanco. Biały Król Rey Blanco. Biały Król 64/52  Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach Siostry. O nadużyciach w żeńskich klasztorach 65/52  www.1939.com.pl
16 tyg. temu
Czytamy w weekend
@Ann-chan  No ja niestety trafiam na same tandetne. Te same schematy i motywy. Niby rynek ugina się pod stertą kryminałów, ale wszystko na jedno kopyto. Wystarczy, że przeczytasz jeden, to tak jakbyś przeczytała wszystkie.
2 lata temu
Poleć książkę
 Mroki Mroki Co polecisz osobie, która się wszystkiego boi?
2 lata temu
Czytamy w weekend
Weekend spędziłam z kobietą. Nie byle jaką... Z samą Zofią Wilkońską, bohaterką książki  Konkurenci się pani pozbyli Konkurenci się pani pozbyli
3 lata temu
Pokazuje 6 z 8