a jakby coś tom 1 i 2

Andrzej Setman Wydawnictwo: Andrzej Setman MOŻNA INACZEJ nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
a jakby coś
Andrzej Setman MOŻNA INACZEJ
związki relacje
a jakby coś
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
związki relacje

Moim zdaniem jego najlepsza książka. Słowo genialna to za mało. Nie mam pojęcia jak Andrzej to zrobił, że umieścił tyle emocji na paradoksalnie tak mało stronach. Tej książki się nie czyta, tą książkę się chłonie. Wręcz zaczyna się z nią identyfikować, sprawia, że chce się nią żyć i żyć tak jak jest w niej napisane

"a jakby coś" - przewodnik po związkach, to jest kolejna genialna książka Andrzej Setmana!!!Perełka literatury!!! Wow!!! KSIĄŻKA niezbędna każdemu, kto jest zainteresowany tworzeniem szczęśliwego związku, odkrywaniem siebie. Autor ukazuje to, co tak skrzętnie ludzie ukrywają przed innymi, a przede wszystkim przed samym sobą... Pokazuje różne oblicza, rodzaje związków. Pisze...

Genialna książka!!! Ją po prostu trzeba przeczytać i zastosować! Dziękuję Andrzej!

• Ze studiów
  • G. Posiadam