Sabat zgorzkniałych czarownic

2016-04-29
2016-04-29
9788364193675
literatura kobieca romans beletrystyka

Jestem zszokowana wyobraźnią młodej pisarki i wyrażam jednocześnie nadzieje, że to tylko wyobraźnia. Niekiedy długie opisy szybko rekompensuje wartka i ciekawa fabuła. Bohaterowie zróżnicowani, każdy wyróżnia się postawą społeczną, prawie każdy staje się "brudny' moralnie za sprawą finansowego przepychu. Niektóre wartości jednak nigdy nie idą na zatracenie, a dawne grzechy zostają odpokutowane przez kolejne tragedie. Przeczytałam w dwa wieczory, nie mogłam się oderwać. Dawno niewidziany przeze mnie wspaniały debiut. Oczarowały mnie dojrzałe dywagacje, a kiedy poznałam dokładny wiek autorki, nie mogłam wyjść z podziwu. Brawo!