Kup teraz - 11 ofert w cenie od 13.83 zł do 26.47 zł

Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem

Catharina Ingelman-Sundberg Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Liga Seniorów (tom 2) literatura piękna
Låna är silver, råna är guld
Sonia Draga
Låna är silver, råna är guld
Liga Seniorów (tom 2)
literatura piękna
Patrycja Włóczyk

Równie dobra jak część pierwsza. Krótsza i przez to wydarzenia chyba bardziej skondensowane, nie ma żadnych nudów czy dłużyzn. Bardzo dobrze się czyta.

Catharina Ingelman - Sundberg

Po wydarzeniach z pierwszej części, emeryci wyjechali do Las Vegas. Kiedy już wykonali swój plan, wrócili do Szwecji. Tam kupili dom, nie wiedząc jeszcze wtedy, że będą mieszkac w sąsiedztwie gangu motocyklowego.

Emeryci ciągle, w jakiś sposób gubią część swoich łupów, do tego okazuje się, że pieniądze, które podarowali między innymi dla...

książka średnia, ale chwilami zaciekawiała i dlatego oceniam na 3+

Kolejne przygody szalonej paczki emerytów, pomysły i ich realizacja są niezwykłe i można powiedzieć, że głupie, a jednak coś co jest głupie, a działa, nie jest głupie.

Nuuuda! Odcinanie kuponów od sukcesu pierwszej części. Trzymać się z daleka! :)

Emeryci powracają i są jeszcze bardziej zuchwali. Nadal utrzymany lekki i nie zobowiązujący klimat. Mam czasem jakbym czytał nowe przygody Różowej Pantery.

Niestety część druga przygód emerytów jest nudna . Napad na bank idealnie zorganizowany , czy po prostu nieudaczna policja. Ani to do śmiechu , ani do płaczu . Część trzecią odpuszczam bez czytania .

Druga część przygód najsympatyczniejszej grupki seniorów-przestępców pod słońcem znów wywołała u mnie wiele przyjemnych uczuć - śmiechu nie zabrakło! Tym razem przeciwstawiają się gangowi motocyklistów "Aniołów Hadesu" ;) Trzecią, ostatnią część zostawię sobie na później, bo trochę mi szkoda, że koniec tak blisko. Polecam.

'' Czuli że w świecie w którym bogaci stają się jeszcze bogatsi , a biedni jeszcze biedniejsi , muszą łamać prawo , aby wesprzeć tych w potrzebie . ''

Po półrocznym pobycie w Las Vegas , pomysłowym '' wyczyszczeniu '' kasyna i utworzeniu złodziejskiego funduszu '' Moneta '' , Emerycka Szajka postanawia wrócić do rodzinnej Szwecji . Bo przecież wszędzie dobrze , ale w...

Po przeczytaniu trzeciej części odczekałam nieco, nim zabrałam się za drugą - i to było nadzwyczaj mądre pociągnięcie. Ewidentnie nie należy tego typu cyklu pochłaniać bezprzerwowo. A ponieważ udało mi się odetchnąć od Emeryckiej Szajki, więc druga część ich przygód znów mnie bezstresowo bawiła. Generalnie to naprawdę są świetne książki na wakacje: bez horrorów, bez...

• Audiobook
  • Audiobooki
  • 2017
  • 2018
  • 2017
  • 2019

Dodaj cytat z książki Pożyczanie jest srebrem, a rabowanie złotem