Egzekutor

Chris Carter Cykl: Robert Hunter (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller 416 str.
The Executioner
Krzysztof Mazurek
Thriller
Sonia Draga
kryminał, sensacja, thriller
literatura amerykańska seryjni mordercey literatura kryminalna śledztwo policjant morderstwo morderca zemsta wizje

The Executioner
2016-06-02
Krzysztof Mazurek
Thriller
Sonia Draga
kryminał, sensacja, thriller

Kup książkę

Kolejna mroczna i okrutna część.
Zdecydowanie nie polecam dla osób wrażliwych!
Ja sama żałuję, że dopiero teraz zabrałam się za tę serię, choć z drugiej strony może to i lepiej, że mam ją jeszcze przed sobą! Mam tylko nadzieję, że każda kolejna część będzie równie dobra jak dwie pierwsze.

Robert Hunter tym razem jest stara się rozwiązać bardzo krwawą serię morderstw popełnianych z wyjątkowym bestialstwem. Dlaczego ofiary są znakowane? Kim jest Mollie i co takiego potrafi czego inni nie umieją? Wśród rozplątywania zagmatwanych wątków pojawia się dodatkowo Rzeźnik, który także nie jest bynajmniej przedszkolanką... Wielowymiarowa powieść czyta się doskonale - dość ...

Ludzkie lęki zawsze są trudnym tematem a zbrodnie, w których ktoś inny wykorzystuje "strach" jest najbardziej bezdusznym z oręży, jakie można wyciągnąć przeciwko drugiemu człowiekowi. Ten drugi tom perypetii wybitnego śledczego, o niewiarygodnie "pociągającym umyśle" nie przestaje trzymać w napięciu, bulwersować, bawić i pociągać do ostatniej strony.

Trzyma w napięciu i jest nieprzewidywalna.

Przyjemna lektura na nudny wieczór. Ale nic ponad to... Dla miłośników gatunku. Im bliżej finału, tym mniej wiarygodna wydaje się cała historia.

Naprawdę przyzwoity kryminał z logicznie uporządkowanym ciągiem wydarzeń, ciekawymi bohaterami i nieoczekiwanym zakończeniem. Według mnie, wart przeczytania.

"Egzekutor" autorstwa Chrisa Cartera to drugi tom z serii Robert Hunter. Podejrzewałam, że książka będzie mocna, brutalna i mroczna, ale to, co zaoferował autor, przeszło moje najśmielsze oczekiwania. Uwielbiam lektury z gatunku thriller, choć nie zawsze jestem z nich zadowolona. Te, które wyszły spod pióra Cartera, biorę w ciemno, bez żadnych pytań!

Policja ...

Super

Kolejne spotkanie z Hunterem i jego partnerem którzy stawiają czoła zbrodniom będącym odzwierciedleniem największych lęków ofiar. Autor z niezwykłą precyzją opisuje miejsca zbrodni jak również przebieg śledztwa co wzmaga realizm całej historii. Genialna fabuła i wartka akcja trzymają w napięciu do samego końca.

Moje drugie spotkanie z Carterem i bohaterami jego powieści. I podobnie jak wza pierwszym razem nie jestem zawiedziony. Carter bez wątpienia zasługuje na tytuł jednego z lepszych pisarzy powieści kryminalnych.

W LA grasuje morderca który w bardzo bestialski sposób torturuje swoje ofiary przed śmiercią wykorzystując jego słabości. Dwójka detektywów z wydziału zabójstw ...

Dyskusje