Egzekutor

Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 2) Seria: Thriller kryminał, sensacja, thriller
The Executioner
2016-06-02
2013-02-20
Data 1. wydania:
2010-01-01
Krzysztof Mazurek
Sonia Draga
literatura amerykańska seryjni mordercey literatura kryminalna śledztwo policjant morderstwo morderca zemsta wizje
The Executioner
Robert Hunter (tom 2)
kryminał, sensacja, thriller
2016-06-02
Krzysztof Mazurek
Thriller

Kolejne spotkanie z Hunterem. Tak bardzo się cieszę, że odkryłam tę serię tak późno! Tyle tomów jeszcze przede mną, a sama myśl o tym powoduje ogromną radość, niezrozumiałą dla niektórych otaczających mnie ludzi. :)

Kolejny sadystyczny morderca grasuje po ulicach Los Angeles. Życie Huntera ponownie zmienia się w koszmar, kiedy odkrywa w kościele ciało zamordowanego...

Kolejna książka Pana Chrisa Cartera, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie.
-Wciągająca akcja, która trzyma w napięciu
- Głowni bohaterowie, których nie da się nie lubić
- Rozwiązywanie zagadek, których ciężko się domyślić
- Zbrodnie dobrze przemyślane, dokładnie opisane (i tu troche mnie one "poruszyły" swoją brutalnością)
- Ciekawe i dobre zakończenie
Wszystko mówi, że...

Rewelacja. Trzyma w napięciu do końca. Nie mogłam się oderwać. Polecam

Zaliczyłem trzech „Carterów”. Pierwszego z ciekawości, kolejnych dwóch z przymusu (zabrałem wszystkie trzy tomu w podróż, nic innego nie miałem, a czasu do zabicia było sporo). O każdym – ku przestrodze – napiszę to samo: bardzo, ale to bardzo jestem rozczarowany. Odbieram to tak, że styl jest tandetny (natrętne stosowane te same tanie chwyty z przerywaniem opowieści w...

Na półkach: , , , ,

Fajna książka, choć znów nie powaliła mnie na kolana. Robert Hunter owszem jest ciekawą postacią, ale czesto raziło mnie, ze jest aż taki bystry i elokwentny, na wszystko ma odpowiedź i wie wiecej o ludziach niż oni sami. Poza tym dialogi momentami były słabe. Pomijając to wszystko jest to jednak ciekawy kryminał, z dobrymi scenami zbrodni i dość wartką akcją.

Szybko przeczytana, szybko zapomniana. Pomimo tego, że po przeczytaniu ok 150 stron szukałam w księgarni reszty tomów z serii, w miarę czytania mój zapał spadł. Zrobiło się jakoś tak 'typowo'.
Niemniej szacunek dla Autora za jedne z lepszych opisów morderstw.
Generalnie polecam, ale nie tak usilnie jak bym chciała ;))

Świetna , Polecam .

Jak zwykle Chris nie zawodzi. Znakomity kryminał. Cóż więcej powiedzieć :)

Wciągająca, szybko się czyta. Będą u mnie na półce następne części.

Moje drugie spotkanie z twórczością Chrisa Cartera było tak samo udane jak pierwsze.
Książka jest ciekawa, akcja rozwija się dynamicznie, bohaterowie (zarówno główni jak i drugoplanowi) są dobrze scharakteryzowani, a motywy ich postępowania w miarę logicznie wyjaśnione (piszę „w miarę”, bo musimy pamiętać, że zbrodnie, które opisuje autor mogą być popełnione tylko przez...

Dyskusje

3 311