Egzekutor

Okładka książki Egzekutor
Chris Carter Wydawnictwo: Sonia Draga Cykl: Robert Hunter (tom 2) Seria: Kryminał kryminał, sensacja, thriller
kryminał, sensacja, thriller
Robert Hunter (tom 2)
Kryminał
The Executioner
Sonia Draga
2013-02-20
2013-02-20
Krzysztof Mazurek
Krzysztof Mazurek Robert Hunter powieść angielska -21 w.

więcej Więcej

Oficjalne recenzje i

Wyścig z własnymi lękami właśnie się rozpoczyna

Link do recenzji

Kolejna świetna książka z Robetem Hunterem na czele. Po sprawie z "Krucyfiksem" tym razem przychodzi czas by zmierzyć się z "Egzekutorem". Kim jest ten seryjny morderca? Czy jest możliwe by poznać czyjeś lęki? Psychopata z niezwykłym okrucieństwem morduje swoje ofiary. Jaki musi mieć motyw by w tak okrutny sposób znęcać się nad ofiarami? Początkowo Robert nie wie co myśleć...

Przyszpili cię do metalowego, twardego krzesła.
Przywiąże do niego szorstkim, wrzynającym się w delikatną skórę sznurem.
Zaklei usta mocną, boleśnie lepką taśmą.

Zapali w kominku.

Bynajmniej dla stworzenia miłej atmosfery.
A może jednak?
>>On<< bawi się znakomicie.
Zbliża się ponownie, z tym szyderczym uśmieszkiem na twarzy.
Kompletnie do niego nie pasuje.
Nagle znajduje...

Książka super, trzymająca w napięciu. Fabuła bardzo ciekawa, interesująca i przede wszystkim życiowa. Zależy co kto ma w głowie i jakie poglądy na życie, ja rozumiem napastnika i dla mnie miał moralne i etyczne prawo wyrwać chwasty.
Jest to mój ostatni kontakt z literaturą amerykańską w najbliższym czasie, nawet takich lotów jak kryminał.
Jestem zniesmaczony "nadzwyczajnym...

@rei.books

Kolejna część przygód detektywa Roberta Huntera.
Tym razem zostaje znalezione ciało księdza. Jest ono pozbawione głowy.
Na jej miejscu znajduje się głowa...psa a na klatce piersiowej napisana jest liczba 3.
Początkowo Hunter nie ma pojęcia o co w tym chodzi. Pojawiają się nowe ciała.
Detektyw...

Te książki mają w sobie coś takiego, że choć miejscami są makabryczne, jeśli chodzi o opisy zbrodni, za czym akurat nie przepadam w książkach, bo życie funduje nam wystarczająco dużo zła, to chłonie się je, że trudno się od nich oderwać. Tym razem mamy do czynienia z mordercą, który realizuje największe lęki swoich ofiar i morduje ze szczególnym okrucieństwem, a dlaczego to...

Dobra rozrywka i już.

Chris Carter znów w świetnej formie.

Tym razem detektyw Robert Hunter na tropie sadystycznego mordercy,który przywołuje najgłębsze lęki swoich ofiar.Napastnik przekształca koszmary w stan rzeczywisty.Robi to przemyślanie,skrupulatnie i metodycznie.Jego plan i działania szybko nabierają tempa,a poziom brutalności przyprawia czytelnika o mdłości i budzi potężną dawkę...

Bardzo ciekawe sprawy do rozwiązania.Lekko napisana i wciągająca.Z chęcią sięgam po kolejną książkę z serii o Robercie Hunterze.

Druga książka z serii, moim zdaniem minimalnie słabsza niż pierwsza, ale jest to być może spowodowane tym, że wiem już czego się po Carterze spodziewać.

Od razu zostajemy rzuceni w wir akcji. Autor nie daje nam ani chwili wytchnienia i trzyma nas w napięciu od pierwszego do ostatniego rozdziału. Bardzo podoba mi się styl prowadzenia narracji, wywołujący u mnie syndrom...

Świetny kryminał, wyśmienita rozrywka. Co odróżnia tą część od pierwszej to bardziej prawdopodobna fabuła. Wkręciłem się w serię, czas kontynuować.

4 358
    1 759