Już jesteś martwa

2017-10-10
2017-10-10
Małgorzata Stefaniuk
Małgorzata Stefaniuk

Tytuł mnie zachęcił, podobnie autorka, z którą miałem już przyjemność mieć styczność. Sam tytuł może naprowadzić na czytelnika, że szykuje się jakaś walka, albo pogoń. I tak właśnie jest. Historia na książkę - dobra, jednak było kilka momentów mocno według mnie naciągniętych - jakby brakowało pomysłu na rozwinięcie niektórych "scen". Końcówka? No cóż. Ja jestem zadowolony,...

To najlepsza powieść autorki jaką czytałam. Już od pierwszych stron czytelnik zostaje wprowadzony w akcję- podczas rekreacyjnego lotu balonem, pasażerowie są świadkami przerażającej sceny: w starym dworze w sercu parku narodowego, widzą uciekającą kobietę i pastwiącego się nad nią mężczyznę. Kiedy przestępca zauważa, że ma publiczność, zaczyna ścigać balon i zabija jego...

Książka dosłownie porwała mnie od pierwszych stron. Tajemnicza główna bohaterka, pościg a także ważne tematy jak przemyt ludzi czy transplantacja. Warta przeczytania.

2059

To książka, która wciąga od pierwszego zdania. Niesamowicie wręcz trzyma w napięciu. Wartka akcja, masa zaskoczeń, specyficzny klimat. Mam wrażenie, że razem z główną bohaterką uciekamy przed śmiercią i policją. Wciągnęłam ją w jeden dzień. Szczerze polecam każdemu kto lubi emocje!

Kolejna bardzo dobra książka tej autorki. Mega zaskakujące zakończenie. Polecam.

Trochę naciągane ale zwroty akcji są :)

Nie powaliła mnie

Lubię twórczość Bolton, ale ta fabuła mnie nie porwała. Były elementy zaskoczenia, jednak dopiero pod koniec lektury. Zanim do nich dotarłam trochę się wynudziłam.

Książkę czytało się dobrze, wciągająca i z początku ciekawa, jednak później historia zrobiła się trochę bez sensu - temat z klasztorem.

Świetna. Zaskakująca. Dobrze napisana. Akcja toczy się szybko nie ma zbędnych opisów i nudy od pierwszy kartek wciąga. Doskonała. Kolejna dobra książka tej autorki.polecam

• 2018
  • 2019