Już jesteś martwa

Amber
Dead Woman Walking
kryminał, sensacja, thriller
Małgorzata Stefaniuk

Trochę naciągane ale zwroty akcji są :)

Nie powaliła mnie

Lubię twórczość Bolton, ale ta fabuła mnie nie porwała. Były elementy zakończenia, jednak dopiero pod koniec lektury. Zanim do nich dotarłam trochę się wynudziłam.

Książkę czytało się dobrze, wciągająca i z początku ciekawa, jednak później historia zrobiła się trochę bez sensu - temat z klasztorem.

Świetna. Zaskakująca. Dobrze napisana. Akcja toczy się szybko nie ma zbędnych opisów i nudy od pierwszy kartek wciąga. Doskonała. Kolejna dobra książka tej autorki.polecam

Spodziewałam się trochę lepszej historii. Niektóre wątki za bardzo się przeciągały i przez to odechciewało mi się jej czasami czytać, ale były i ciekawe momenty oraz zwroty akcji.
Ciężko mi ocenić tę książkę, bo z jednej strony była całkiem okej, ale też nie porwała mnie..

Jak dla mnie niesamowicie ciekawa i wciągająca. Im więcej stron przeczytałam tym bardziej się zagłębiałam w tą historię. Była to moja pierwsza książka tej autorki ale dziś wiem, że na pewno nie ostania. Oczywiście każdy ma swoje opinie po tej lekturze ale za z pewnością mogę ją polecić, szczególnie osobą lubiącym zagadki, tajemnice, zwroty akcji, ale także rożne perspektywy...

Dziwna historia - szczególnie z klasztorem, nie porwała mnie. Oczekiwałam więcej intrygi zwłaszcza ze strony przełożonej ;-)

Przede wszystkim ciekawy pomysł i fabuła. Nie mogę powiedzieć, że książka mnie mega wciągnęła od razu ale naprawdę byłam zainteresowana i zaciekawiona. Historia podzielona jest na trzy części, po przeczytaniu drugiej autorka kompletnie mnie zaskoczyła. Taki suspens, że już do samego końca byłam tak wyciągnięta, że nie mogłam się oderwać. To bardzo dobra książka, która...

Zacznę od tego, że sięgnęłam po książkę, bo po pierwsze, skusił mnie chwytliwy tytuł, a po drugie, chciałam zapoznać się z zachwalaną twórczością Sharon Bolton. Na szczęście muszę przyznać, że historia jest ciekawa, w niektórych momentach może trochę zagmatwana, z wątkami „na siłę”, ale ogólnie niesamowicie wciągająca.

Cała historia zaczyna się niepozornie, ot poranny lot...

Dyskusje

• 2018
  • 2019
  • Sharon Bolton
  • 2020
  • 2019
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Już jesteś martwa