The Last Friends of Willie Coyote: The Movie

angielski
Barnes & Noble
powieść przygodowa
angielski

Pierwszy raz czytałam scenariusz filmowy i przyznam, że forma w zestawieniu z treścią jest dość wciągająca. Połączenie dwóch światów: realnego ( typowo amerykańskie postaci ) i animowanego ( bohaterowie lubianej kreskówki: Willie Kojot i Struś Pędziwiatr ) dała całkiem niezły efekt, a przy tym bardzo plastycznie i zupełnie bezwysiłkowo działa na wyobraźnię.

Dodaj cytat z książki The Last Friends of Willie Coyote: The Movie