Strażnik domu Momochi 2

Karolina Dwornik, Marta Kuszyńska
Waneko
manga komiksy shoujo reverse harem romans supernatural
Momochisanchi no Ayakashi Oji
Strażnik domu Momochi (tom 2)
komiksy
Karolina Dwornik, Marta Kuszyńska
manga komiksy shoujo reverse harem romans supernatural

DOM PEŁEN TAJEMNIC

Pierwszy tom „Strażnika domu Momochi” okazał się całkiem niezłą rozrywką. Jeszcze nie wykorzystująca potencjału, ale na tyle udaną, bym miał ochotę na więcej. I oto wracam z recenzją drogiego tomu. Poziom co prawda nadal jest podobny, ale znaczy to jedno: że bawię się dobrze, chociaż nadal to seria bardziej dla płci pięknej, niż facetów.

Zanim przejdę...

Nim sięgnęłam po komiks, popełniłam mangowe samobójstwo. Obejrzałam anime. Nigdy tego nie robię! Jednak moja ciekawość była większa niż silna wola. Czy jest różnica? WIELKA. Jak dla mnie, manga wyraża więcej delikatności, uczuć – no i to co każdy mangowiec uwielbia – można zatrzymać się na jednym obrazku i po prostu się patrzeć. Dobra, jednak o czym jest ta manga??

Himari...

Sięgając po drugi tomik, zastanawiałam się, czy nie okaże się on rozczarowaniem. Pomimo naiwności, jaką niesie za sobą ta historia, okazuje się, że „Strażnik domu Momochi” to przyjemnie zaskakująca manga.
Aoi dalej stara się namówić Himari do opuszczenia jej posiadłości, lecz zapewne gdzieś w duszy nie chce zostać sam. Ale dziewczyna nie ma jednak zamiaru zostawiać...

Dyskusje

• Manga