Jak zostałam bóstwem!? #1

Julietta Suzuki Cykl: Jak zostałam bóstwem!? (tom 1)
komiksy 200 str.

Studio JG
komiksy
komedia fantasy romans shoujo manga

Kup książkę

Bardzo sympatyczna manga shoujo zanurzona w japońskim folklorze. Nie sądziłam, że aż tak mi się spodoba ^^

Na półkach: , , , , , ,

Moja pierwsza przeczytana manga !!! yeeey <3

Zapraszam na bloga:

Dzisiejszym tytułem jest Jak zostałam bóstwem?! autorstwa Juliett Suzuki, najpierw poznałam anime, w którym zakochałam się, od pierwszego odcinka wpadłam, na ten tytuł szukając, jakiegoś ciekawego anime po Diabolik Lovers. Z Jak zostałam bóstwem?! mam podobny problem,...

Kocham, kocham, kocham.
Bohaterowie wyraziści, zabawne zwroty akcji, dużo odniesień do mitologii japońskiej. Piękna, choć dość specyficzna kreska. Główna bohaterka wcale nie taka naiwna - po prostu chce się czytać.
Szkoda tylko, że manga już zakończona (jakieś 3 tygodnie temu wyszedł ostatni rozdział), ale tłumaczenie po polsku zajmuje zaszczytne miejsce na mojej półce :)

Na półkach: , , , ,

Uwielbiam tą mangę.
Rysunki są świetne, ale historia w niej zawarta oraz humor nadają uroku wszystkiemu.
Polecam z całego serca!

Moja pierwsza manga i bardzo trafna! Od razu zakupiłam dwa tomy i jestem w pełni zadowolona :)

Jedna z moich ulubionych mang jakie udało mi się przeczytac.Kreska jest prosta ale ładna,na razie niczym nie odbiega od ekranizacji.Gdy dowiedziałam się że zostanie wypuszczona na polski rynek bardzo się ucieszyłam.Licze na to,że w kolejnych tomach coraz lepiej będzie ukazana dalsza przygoda głównej bohaterki i jej towarzysza ;)

Piszac szczerze zawiodlam sie na mandze, spodziewalam sie troche wiecej po mandze. Ekranizacja niestety bardziej mnie kupila. Manga okazala sie dla mnie bez klimatyczna.

Nanami Momozono to kolejna bohaterka z problemami osobistymi i niezłomnym chartem ducha. Matki nie ma, ojciec to utracjusz, zresztą on też szybko znika – i w ten sposób heroina, pozbawiona rodzicielskich problemów, może wylądować w środku tej części rzeczywistości, o której miała blade...

Polskie wydanie bardzo ładne. Wolałabym jednak aby zachowano oryginalny tytuł, ale to naprawdę drobiazg.

Dyskusje

• Manga