Die Skulptur des Mittelalters in Italien. Romanik.

Okładka książki Die Skulptur des Mittelalters in Italien. Romanik.
Poeschke Joachim Wydawnictwo: Hirmer Verlag sztuka
sztuka
Hirmer Verlag
1998-01-01
Data 1. wydania:
1998-01-01
niemiecki

Okładka książki Altes Museum Pergamonmuseum. Die Antikensammlung, Staatliche Museen zu Berlin Annika Backe-Dahmen, Sylvia Brehme, Karsten Dahmen, Astrid Dostert, Norbert Franken, Ulrich Gehrig
Ocena 7,0
Altes Museum P... Annika Backe-Dahmen...
Okładka książki Kunstland DDR Josef Adamiak, Rudolf Pillep
Ocena 6,0
Kunstland DDR Josef Adamiak, Rudo...

Dodaj cytat z książki Die Skulptur des Mittelalters in Italien. Romanik.