Nadwaga jest sprawą rodziny

Judi Hollis Wydawnictwo: Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne zdrowie, medycyna
Fat is a family affair
Mirosław Przylipiak
Gdańskie Wydawnictwo Psychologiczne
hollis judi odchudzanie zdrowie dieta zaburzenia łaknienia odżywiania nadwaga nałóg
Fat is a family affair
zdrowie, medycyna
Mirosław Przylipiak

Wstęp do książki bardzo dobry, a nawet rewelacyjny- uświadamiający wiele problemów. Kolejne rozdziały moim zdaniem nudne, ponieważ osobiście się z nimi nie utożsamiałam. Każdy przypadek jest inny. Dla kogoś innego mogą być bardzo interesujące.

Mimo wszystko oceniam książkę dobrze, napisana przez specjalistkę od uzależnień, a zarazem osobę, która miała problem z...

• E d
  • Posiadam2
  • E-book
  • Niby-psychologia
  • Do przeczytania
więcej mniej

Dodaj cytat z książki Nadwaga jest sprawą rodziny