Dyskusje o książce Orły Imperium: Polowanie

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w Święta
Próbuje się zabrać za  Steve Jobs Steve Jobs Ale prawdopodobnie wypadnie na  Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia Rahim. Ludzie z tylnego siedzenia
3 lata temu
WYMIENIĘ/SPRZEDAM (PAŹDZIERNIK 2020)
w jakiej cenie po angielsku seria Nalini bez Wild Invitation
3 lata temu
Czytamy w weekend
A ja w weekend planuje skończyć  Czarnoskrzydły, a później zabrać się za  Ostrze zdrajcy. W międzyczasie pewnie też będę podczytywać  Van Gogh. Życie :).
Czytamy w weekend
Co do Szarańczy, to osobiście też nie czytam takiej literatury, ale potrzebowałam odskoczni. I szczerze mi się podobała. Wyjątkowy klimat. Czuć tą opuszczoną miejscowość. Podobno 100 lat samotności jest jeszcze lepsze od Szarańczy. Ale polecam zacząć właśnie od niej - wiesz ma tylko 120 stron. Jak Ci się nie spodoba to tak nie żal czasu jak w przypadku 100 lat samotności ,...
Czytamy w weekend
to ja na ten tydzień M.RADZIKOWSKA - BAJKAŁ. TAM I Z POWROTEM. A.FULDA - EMMANUEL MACRON. PREZYDENT DOSKONAŁY?, B.AKSAMIT - BATORY. GWIAZDY, SKANDALE I MIŁOŚĆ NA TRANSATLANTYKU.
4 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (Październik 2018)
Allegro :  Mój książę Mój książę  Ślubny skandal Ślubny skandal  Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever Sekretny pamiętnik Mirandy Cheever  Co słychać w Londynie
5 lata temu
Pokazuje 6 z 8