Dyskusje o książce Dziewczęta z Nowolipek

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zabawa - wspólne słowa
 Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek Polacy last minute. Sekrety pilotów wycieczek
1 dzień temu
Kobiety: własnym głosem. 8 książek na Dzień Kobiet
Gdyby jacqueline miała na imię ideologia, to bym powiedziała, że ma kolor ładny. Gdyby jednak nie miała tak na imię, to właściwie niczego by to nie zmieniło.
8 tyg. temu
Czytamy w weekend
Cykl Zofii Mąkosy pt. Makowa spódnica tak mnie wciągnął, że dwa grube tomy przeczytałam w dwa dni. Uwielbiam takie powieści. Poprzednio miałam cudowną książkę Akuszerki Sabiny Jakubowskiej i też czytałam jednym tchem.Kto nie czytał temu polecam. Może ktoś zna takie historie o kobietach z XVII-XVIIIw chętnie o tematyce medycznej to bardzo proszę o wiadomość.
24 tyg. temu
Najciekawsze szkoły w literaturze
Zdecydowanie szkoła z książek Edmunda Niziurskiego. Szkołę tworzyli pospołu uczniowie, gogowie oraz budynek w którym się znajdowała. Bardzo tęsknię do czasów szkoły podstawowej... do klas 1-3. Było to jeszcze w czasach PRLu, ale dziecku to przecież nie przeszkadzało. Nosiło się mundurek z odpinanym białym kołnierzykiem. Moja klasa znajdowała się na poddaszu starego budynku...
35 tyg. temu
Czytamy w weekend
@miserycardia  jeszcze nie mam żadnych, bo tak mnie wciągnął Ciemny las, że zrobiłem sobie przerwę od Mistyki  😉
1 rok temu
Czytamy w weekend
Tez nie jestem fanka "Arystokratki". "Smierc pieknych saren" za to calkiem w porzadku. Bardziej przemawia do mnie od zawsze czeskie kino. Na szczescie kazdy moze wybrac cos dla siebie i nie ma co kruszyc kopii jesii cos sie komus nie spodobalo. Rzecz gustu.
1 rok temu
Pokazuje 6 z 13