forum Oficjalne Konkursy

Przesłuchanie do zespołu – wygraj książkę „K-pop tajne przez poufne”.

LubimyCzytać
utworzył 25.09.2020 o 16:05

Sława, marzenia i miłość w rytmie K-popu. Piętnastoletnia Candace ma koreańskie korzenie i mieszka w New Jersey. Jest wielką fanką K-popu, więc kiedy jedna z wytwórni muzycznych organizuje przesłuchania do nowego koreańskiego girlsbandu, przyjaciele namawiają ją do udziału. Mimo pewnych braków, szczególnie w kwestiach tanecznych, udaje jej się zakwalifikować dalej! S.A.Y. Entertainment wysyła ją na szkolenie. Na kilka miejsc w zespole jest aż 50 chętnych debiutantek. Candace nie wie, co jest gorsze – mordercze treningi i rygorystyczna dieta czy kilkadziesiąt wrednych dziewczyn, które zrobią wszystko, żeby pozbyć się rywalek. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy dwóch znanych chłopaków z branży zwraca uwagę na Candace. Wytwórnia kategorycznie zabrania randkowania, jeszcze bardziej niż wieczornego podjadania. Ile można poświęcić dla zostania gwiazdą?

Wyobraźcie sobie, że macie okazję wziąć udział w przesłuchaniu do zespołu. Nie musicie się martwić o wasze umiejętności wokalne czy taneczne. Ale wciąż musicie zdecydować, jaki utwór zaśpiewacie. Na którą piosenkę się zdecydujecie i dlaczego?Czekamy na teksty o długości nieprzekraczającej 1500 znaków ze spacjami.


Nagrody

Autorzy pięciu najciekawszych tekstów otrzymają egzemplarz książki.


K-pop tajne przez poufne - Jacek Skowroński
K-pop tajne przez poufne

Autor : Stephan Lee

Sława, marzenia i miłość w rytmie K-popu Piętnastoletnia Candace ma koreańskie korzenie i mieszka w New Jersey. Jest wielką fanką K-popu, więc kiedy jedna z wytwórni muzycznych organizuje przesłuchania do nowego koreańskiego girlsbandu, przyjaciele namawiają ją do udziału. Mimo pewnych braków, szczególnie w kwestiach tanecznych, udaje jej się zakwalifikować dalej! S.A.Y. Entertainment wysyła ją na szkolenie. Na kilka miejsc w zespole jest aż 50 chętnych debiutantek. Candace nie wie, co jest gorsze – mordercze treningi i rygorystyczna dieta czy kilkadziesiąt wrednych dziewczyn, które zrobią wszystko, żeby pozbyć się rywalek. Sprawy komplikują się jeszcze bardziej, gdy dwóch znanych chłopaków z branży zwraca uwagę na Candace. Wytwórnia kategorycznie zabrania randkowania, jeszcze bardziej niż wieczornego podjadania. Ile można poświęcić dla zostania gwiazdą?

Regulamin
  • Konkurs trwa 25 września - 1 października włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce i posiadające konto na portalu lubimyczytać.pl.
  • Prace zamieszczane na serwerze portalu powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga ilustracji - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300 px. Format pliku graficznego: .jpeg. Wymagania nie dotyczą grafik pochodzących z serwerów zewnętrznych
  • Odpowiedzi muszą być napisane samodzielnie. Kopiowanie części lub fragmentów tekstów, recenzji innych osób jest zabronione. Teksty nie mogą przekraczać 1500 znaków ze spacjami.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl. Decyzja jest nieodwołalna.
  • Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki . Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu - Wydawnictwu Kobiecemu. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

odpowiedzi [40]

Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
Sortuj:
LubimyCzytać 25.09.2020 16:05
Administrator

K-pop tajne przez poufne

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
 K-pop tajne przez poufne
Mystery 25.09.2020 17:25
Czytelniczka

Odpowiedź nie jest łatwa, gdyż kompletnie nie umiem śpiewać. W takim razie nie pozostaje mi nic innego niż piosenka...disco polo! "Jesteś szalona" zna chyba każdy z nas i nie potrzeba specjalnych umiejętności, aby to zaśpiewać. W moim przypadku raczej nic innego nie wchodzi w grę, wszak nie od dziś wiadomo, że śpiewać każdy może, a disco polo nie wymaga szczególnego...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Adiker 25.09.2020 17:28
Czytelnik

Znacie Ev'ry Night!? Znacie!? 😜😜

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Anne_Joy 25.09.2020 18:31
Czytelniczka

7 powodów, dla których zaśpiewałabym piosenkę "Shallow":

1. Nie znam nikogo, kto nie słyszałby tej piosenki.
2. Otrzymała ona Oscara w 2019 r.
3. Pochodzi z jednego z moich ukochanych filmów - "Narodziny gwiazdy".
4. Mogłabym zaprosić do duetu samego Bradleya Coopera:)
5. Moglibyśmy śpiewać i akompaniować sobie na gitarze.
6. Uwielbiam ścieżki dźwiękowe.
7. Dla mnie...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Agnieszka 26.09.2020 08:58
Czytelniczka

Ja już przeżyłam taką sytuację. Nie śpiewam najlepiej, ale brałam udział w castingu do spektaklu na podstawie tekstu "Narkotyki" Witkacego i musiałam na scenie coś zaśpiewać. Spontanicznie wybrałam utwór "Miłość ci wszystko wybaczy" Hanki Ordonówny i wygrałam. Dlaczego ten utwór? Bo czego nie wyśpiewałam, to "dograłam" aktorsko i ważniejsze okazały się tutaj emocje i...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
Jędrek 26.09.2020 11:43
Bibliotekarz

Chciałbym zaśpiewać piosenkę "Gra o życie", której napisany przeze mnie tekst opiewa heroiczną walkę z ciężką chorobą internetowego znajomego - Darka Chrzanowskiego.

GRA O ŻYCIE

1:
Lat piętnaście mam zaledwie
i błaganie w świat pobiegnie
by ratować młode życie
przed chorobą co mnie gryzie.
Życia mi ucieka wola
ale w kącie PC woła.
Włączam grę tak...

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
RyszardHałas1986 26.09.2020 15:16
Czytelnik

Zaśpiewałbym Maćka Silskiego "Gry umiera dzień". W zasadzie już kiedyś ją zaśpiewałem. Gdy chodziłem na studia - filologia klasyczna - była ze mną w grupie taka dziewczyna - Aneta - która bardzo mi się podobała. Wydawało mi się, że ja jej też, więc wpadłem na pomysł, aby zorganizować przed uczelnią taki mały koncert. Udało mi się załatwić sprzęt nagłaśniający, mikrofon....

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post więcej
mieszka 26.09.2020 20:42
Czytelniczka

Myślę, że do zaśpiewania wybrałabym piosenkę 'Black Swan' od BTS. Nie jest to piosenka szybka, dynamiczna, lecz spokojna, nastrojowa, której przyjemnie słucha się. Moim zdaniem warto by było do śpiewania dołączyć taniec, który dokładniej przekazywałby cały przekaz jaki niesie utwór.
Niewątpliwie oczarowałabym swoim wykonaniem zespół i szybko podpisaliby ze mną kontrakt.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Ewa 26.09.2020 23:06
Czytelnik

Jeśli walczę o zwycięstwo, to tylko i wyłącznie z wiarą, że rzeczywiście wygram! Dlatego na castingu wyśpiewałabym pełną gębą "We are the champions" i niezależnie od werdyktu jury, zeszła ze sceny z przekonaniem, że właśnie zwyciężyłam 🤩

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
bunny_ 26.09.2020 23:23
Czytelnik

Wybieram piosenkę 'Thinking out loud' Eda Sheeran, ponieważ jest spokojna, ma ciekawy tekst, wprowadza przyjemny nastrój i bardzo szybko zapada w pamięć

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Reklama
zgłoś błąd