Najnowsze artykuły
Artykuły
Mole książkowe, czyli co pożera nasze książki. Uwaga! ZdjęciaAnna Sierant3Artykuły
Upoluj jesienne nowości w super cenach! Przegląd promocjiLubimyCzytać1Artykuły
Weź udział w akcji recenzenckiej i wygraj książkę „Na jedną noc“LubimyCzytać1Artykuły
Przeczytaj przedpremierowy fragment książki „Doppelganger. Sobowtór “!LubimyCzytać1
Popularne wyszukiwania
Polecamy
David Hodgson

1
7,0/10
Pisze książki: nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Jest uznanym trenerem NLP, ma certyfikat A&B Brytyjskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz dyplom w dziedzinie poradnictwa zawodowego i zarządzania. Jest trenerem i doradcą w North East, pracuje z nastolatkami i ludźmi, którzy pomagają im w zakresie motywacji, wyznaczania celów, rozwijania umiejętności i przygotowania zawodowego.
7,0/10średnia ocena książek autora
5 przeczytało książki autora
13 chce przeczytać książki autora
0fanów autora
Zostań fanem autoraKsiążki i czasopisma
- Wszystkie
- Książki
- Czasopisma

2009
Odkryj swoje przeznaczenie - praktyczny przewodnik dla nastolatków
David Hodgson
7,0 z 6 ocen
18 czytelników 4 opinie
2009
Najnowsze opinie o książkach autora
Odkryj swoje przeznaczenie - praktyczny przewodnik dla nastolatków David Hodgson 
7,0

Ta nieznośna młodzież! Ciągle pyskuje i bez przerwy ma problemy! Dlaczego? Bo rodzice nie potrafią wychowywać. Wiedza pedagogiczna w przeciętnej rodzinie jest znikoma, a właściwie żadna. Edukacja w szkole nie daje możliwości indywidualnego rozwoju, poznania własnego wnętrza. Głównym problemem jest to, że chociaż niejeden uczeń jest napakowany encyklopedyczną wiedzą, to czuje się nieszczęśliwy, zagubiony. Nikt go nie uczył jak się cieszyć, nikt (przede wszystkim on sam) nie wie jaki jest tam w środku, nikt mu nie powiedział jak radzić sobie z codziennymi trudnościami. Efekt tego taki, że zwyczajnie sobie nie radzi. Książka Davida Hodgsona nie jest rozwiązaniem problemu, ale przynajmniej wskazuje młodemu człowiekowi, jakie błędy popełnił i jakie może popełnić oraz sposoby, którymi je może naprawić. Polecam każdemu nastolatkowi, który jest ciekawy świata i chciałby się rozwijać oraz wszystkim amatorom psychologii i pedagogi :)
Odkryj swoje przeznaczenie - praktyczny przewodnik dla nastolatków David Hodgson 
7,0

Świetny poradnik. Przede wszystkim o odkrywaniu swojego wnętrza, poznawaniu własnych wad i zalet, swoich prawdziwych pragnień i planów na przyszłość. Mobilizuje do działania!
Bardzo ciekawie napisany i dla mnie, którą bardzo ciekawi psychologia i kontakty międzyludzkie, była to świetna lektura.
Umacnia wiarę w siebie i wiarę w marzenia, sprawiając, że poznajemy siebie.
Serdecznie polecam!