"Mein Kampf" trafi do kiosków

LubimyCzytać
16.01.2012

"Szykuje się niezła afera. Mein Kampf Adolfa Hitlera będzie można kupić w każdym niemieckim kiosku. Dzieło wodza III Rzeszy będzie wydawane w odcinkach, w potężnym nakładzie 100 tysięcy egzemplarzy i opatrzone komentarzami" - czytamy w Dzienniku Gazecie Prawnej.

Brytyjski wydawca Peter McGee chce sprzedawać książkę Hitlera w niemieckich kioskach. Pierwszy z trzech 15-stronicowych zeszytów ma ukazać się 26 stycznia.

Więcej na www.wiadomosci.dziennik.pl.

Dobry pomysł?

Reklama

komentarze [55]

Sortuj:
979
160
22.01.2012 14:31

Tak obserwuję tą dyskusję i widzę, że zeszła mocno z tematu i nie dotyczy ani trochę "Mein kampf".
W związku z tym zamykam temat.


331
37
22.01.2012 13:50

RL89: Fenrir, dlatego napisałem "nazistowską swastyką". Chciałeś zabłysnąć wiedzą, lecz Ci się nie udało. Wpierw czytaj ze zrozumieniem.
PS. Nie wybieram sobie z wiary co jest dobre, a co złe. To człowiek mówi, że to i to jest złe. W Biblii tego nie ma.

RL89 zarzucasz mi brak czytania ze zrozumieniem. ale to Ty wybierasz sobie co Ci pasuje w biblii a co nie.


1266
157
22.01.2012 13:40

RL89: Ryba, ale krzyż jest najważniejszym symbolem Chrześcijaństwa od VI wieku.

Hmm a kto tak zdecydował, bóg?


122
19
22.01.2012 13:35

To był tylko przykład... szkoda słów.


0
1139
konto usunięte
22.01.2012 13:33

Użytkownik wypowiedzi usunął konto


122
19
22.01.2012 13:29

Ryba, ale krzyż jest najważniejszym symbolem Chrześcijaństwa od VI wieku.

Edit. Macieju, ale ja nigdzie nie napisałem, że ateista jest gorszy od chrześcijanina.
Nie jeden ateista jest milszy Bogu (jeśli mogę tak powiedzieć), od niejednego "chrześcijanina". W religii głównie chodzi o miłowanie innego człowieka, więc dlaczego wciąż wszyscy piszą o mordowaniu w imię wiary?...

więcej

1266
157
22.01.2012 13:22

RL89 tak błyskasz tu swoim rozumem i inteligencją, to może przypomnij wszystkim co jest znakiem chrześcijan, podpowiem Ci, że nie krzyż.


0
1139
konto usunięte
22.01.2012 13:20

Użytkownik wypowiedzi usunął konto


122
19
22.01.2012 13:07

Fenrir, dlatego napisałem "nazistowską swastyką". Chciałeś zabłysnąć wiedzą, lecz Ci się nie udało. Wpierw czytaj ze zrozumieniem.

PS. Nie wybieram sobie z wiary co jest dobre, a co złe. To człowiek mówi, że to i to jest złe. W Biblii tego nie ma.


331
37
22.01.2012 11:54

Przepraszam jak możesz być chrześcijaninem wybierając sobie to co Ci pasuje a to co nie odrzucasz. Trochę przypomina mi tok myślenia:
Dobre rzeczy dzieło Boga.
Złe rzeczy dzieło Diabla, ludzi.
Nie jestem chrześcijaninem (a przynajmniej za takiego się nie uważam) ale ateista także nie. Najbardziej bliski mi jest deizm.

RL89: przestańcie gadać, że krzyż jest na równi z...

więcej

zgłoś błąd