rozwiń zwiń

Zrecenzuj powieść „Prawdziwe życie”

LubimyCzytać LubimyCzytać
17.02.2020

Zostań jedną z trzydziestu osób spośród użytkowników portalu lubimyczytać.pl, które będą miały szansę jeszcze przed premierą poznać powieść „Prawdziwe życie”. To bulwersująca książka dynamit, dzika, przewrotna i bardzo aktualna. Zapiera dech, chwyta za gardło i nie odpuszcza do ostatniej strony.

Zrecenzuj powieść „Prawdziwe życie”

Zrecenzuj powieść „Prawdziwe życie”

powieść Prawdziwe życie Adeline DieudonneW domu są cztery pokoje: dziewczynki, jej brata, rodziców i trupów. To trofea taty: sarny, jelenie i dziki. A w kącie szczerzy zęby wypchana hiena. Matkę paraliżuje strach przed ojcem, który odzyskuje humor tylko na polowaniach. Dzieci uciekają w świat zabaw i wyobraźni, ale pewnego dnia widzą z bliska śmierć.

Od tego momentu chłopiec, zamiast bawić się z siostrą, chętniej rozmawia z hieną i spędza czas z ojcem. Dziewczynka dorasta i coraz bardziej nie godzi się na otaczający ją świat. Musi wymyślić, jak odzyskać brata, ale i uratować siebie przed przewidzianą dla niej w prawdziwym życiu rolą ofiary. Tymczasem szykuje się wielkie polowanie…

Adeline Dieudonné (ur. 1982) – belgijska pisarka. „Prawdziwe życie” to jej debiutancka powieść, którą podbiła serca czytelników. We Francji książka sprzedała się w nakładzie 200 tysięcy egzemplarzy i otrzymała 14 nagród literackich. Do tej pory przetłumaczono ją na 20 języków.

Nie mogłam się oderwać, dopóki nie skończyłam. Co za opowieść! – Amelié Nothomb

Powieść pełna okrucieństwa i mroku jak baśnie braci Grimm, napisana z umiejętnością budowania napięcia rodem z thrillera, ale też wyczuciem słowa godnym poezji. Płynie wartko jak dzika rzeka. Nie pozwoli ci się zatrzymać, póki nie wyrzuci cię zdyszanego na brzeg. – Karolina Sulej, „Wysokie Obcasy”

Nie przegapcie tej powieści, jednocześnie krwistej i pełnej wściekłości. Adeline Dieudonné wkracza do świata literatury niczym wojowniczka. – „le Nouvel Observateur”

Prawdziwe życie

Jak zostać pierwszym recenzentem książki?

Polska premiera „Prawdziwego życia” („La vraie vie”) Adeline Dieudonné odbędzie się 25 marca 2020 roku.

Dla użytkowników serwisu lubimyczytać.pl mamy do rozdania 30 egzemplarzy tej powieści.

Wystarczy przesłać link do dowolnej recenzji, którą umieściliście w serwisie lubimyczytać.pl, na adres: monika@burchart.pl (w tytule maila wpisując: Recenzja)

Czekamy do 24 lutego.

Z nadesłanych zgłoszeń wybierzemy trzydzieści osób. Zostaną one poinformowane o tym w środę, 26 lutego. Książki wyślemy po otrzymaniu danych adresowych od laureatów. Będziemy wdzięczni za umieszczenie waszych opinii o książce w serwisie lubimyczytać.pl.

Życzymy szczęścia!

Książkę od 18 marca będziecie mogli zakupić tutaj: https://www.znak.com.pl/ksiazka/prawdziwe-zycie-adeline-dieudonne-165906.

Artykuł sponsorowany


komentarze [4]

Sortuj:
Niezalogowany
Aby napisać wiadomość zaloguj się
konto usunięte
26.02.2020 17:57
Czytelnik

Użytkownik wypowiedzi usunął konto

sloneczko89 27.02.2020 11:53
Czytelniczka

Też jestem ciekawa ;)

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
Justyna 28.02.2020 13:08
Czytelniczka

Tak.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post
LubimyCzytać 17.02.2020 11:30
Administrator

Zapraszamy do dyskusji.

Czytelnicy oznaczyli ten post jako spam Zobacz ten post