Nowa książka Jakuba Żulczyka już w przyszłym roku!

LubimyCzytać
12.12.2018

Jakub Żulczyk nie zwalnia tempa i po sukcesie serialu „Ślepnąc od świateł” zapowiedział swoją nową powieść. „Czarne słońce” ma pojawić się na księgarskich półkach jesienią przyszłego roku.

W październiku premierę miał serial na podstawie książki Ślepnąc od świateł, nad którym Jakub Żulczyk pracował razem z Krzysztofem Skoniecznym. Pisarz jednak nie zamierza zwalniać tempa. W mediach społecznościowych pojawiła się informacja, że Żulczyk zapowiedział nową książkę.

Jesień to okres gorących premier książkowych i Międzynarodowych Targów Książki w Krakowie. Można więc podejrzewać, że premiera „Czarnego słońca” odbędzie się na przełomie października i listopada.

Ostatnia książka Jakuba Żulczyka to Wzgórze psów wydane nakładem wydawnictwa Świat Książki w 2017 roku. Autor ma też na swoim koncie takie powieści, jak Radio Armageddon i Instytut. Na podstawie jego powieści „Ślepnąc od świateł” powstał serial o tym samym tytule, do którego autor napisał scenariusz. Jest również autorem scenariusza do serialu „Belfer”.

 

Reklama

komentarze [14]

Sortuj:
53
3
16.12.2018 12:42

Nie ogarniam...Człowiek powiedział, że wyda w przyszłym roku kolejną powieść. I jedyne, co dodał:"zaskoczy czytelników". Myślę, że powiedział to, co mówi każdy pisarz, aktor, reżyser itd., żeby jego fani i wielbiciele wiedzieli, że wciąż tworzy. Dorabianie do tego jakiejś rozbuchanej strategii marketingowej, w sytuacji, gdy padają dwa zdania, jest jak szukanie ukrytego...

więcej

542
244
27.12.2018 11:09

I słusznie. Ja też dziwię się powyższej dyskusji i domysłom (powstałym na podstawie dwóch zdań zajawek ksiązki) i negatywnym słowom pod adresem Żulczyka. Jakiś absurd


316
256
12.12.2018 21:14

Wyjatkowo celna uwaga Pana Meszuge o detalu marketingowym doskonale uwypukla brak u Jakuba Zulczyka buty i rozpychania sie lokciami. Swietny pisarz, ktory robi swoje.
Druga refleksja jaka pojawia sie po przeczytaniu pozostalych wypowiedzi to jak komunikowac sie rozmawiajac o ksiazkach, prozaikach, kulturze... . Faktem jest, ze spotyka sie w zyciu interlokutorow, ktorym...

więcej

677
622
12.12.2018 20:42

Do pakietu spraw i zdarzeń, których bym się nie spodziewał, dorzucę może jeszcze obronę prymitywnych reklam.

Tak... są na świecie rzeczy, które nie śniły się filozofom. Tylko dlaczego większość z nich w Polsce???


:-)


57
28
12.12.2018 18:23

Pomyślałam dokładnie to samo.


50
44
12.12.2018 16:49

Wypowiedź Matf poniżej poziomu, ale czy książka już za rok, to nachalna reklama? Nie zgodziłbym się.


682
299
12.12.2018 20:31

Nie załamuj mnie, błagam :)


50
44
12.12.2018 22:29

Nie płacz...


1322
84
14.12.2018 23:13

Nie cenię efekciarskich, egzaltowanych powieści Żulczyka, ale ich reklamowanie przez LC wydaje mi się oczywistą oczywistością (cytując klasyka).


677
622
12.12.2018 10:09

W wykonaniu Żulczyka - moja nowa książka ukaże się jesienią 2019 - to prosta, rzetelna, wiarygodna informacja. Po dodaniu "już" (Nowa książka Jakuba Żulczyka już w przyszłym roku!) ten prosty komunikat zmienia się w nachalną i w sumie prymitywną reklamę. JUŻ! Już za rok!

Żałosne.


682
299
12.12.2018 13:37

żałosne to jest wieczne malkontenctwo niektórych osób.

nigdy w życiu nie przyszłoby mi do głowy, żeby robić gównoburzę o coś takiego.


677
622
12.12.2018 15:09

Mnie nie wpadłoby do głowy używać słów wulgarnych wobec nieznanych osób albo zaczynać zdania małą literą.

Jak widać, wszyscy mamy jakieś ograniczenia i coś tam do głowy by nam nie wpadło. :-)


1
0
12.12.2018 16:16

@MatF - ten typ tak ma, olać i nie zwracać uwagi, szkoda czasu na takich :D


2802
4
11.12.2018 16:02

Zapraszamy do dyskusji.


zgłoś błąd