Dyskusje o książce Mistrz Zagadek z Hed

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w majówkę 2024
@NiegdyśNatalia "Plugawy ptak nocy" - jak dla mnie, brzmi raczej nieciekawie... ;) ale gusta są różne... xD zresztą ludzie mają tak różne skojarzenia... zapewne Ty, na przykład, widzisz, dajmy na to, niewinną ptaszynę przycupniętą nocną porą gdzieś w zagajniku, nie wiedzieć czemu zwaną oszczerczo plugawą... 😂 a ktoś inny...  strach powiedzieć... xD
3 dni temu
Książka z książki
 Nana Nana
4 dni temu
Czytamy w weekend. 26 kwietnia 2024
Szczerze mówiąc rozczarowały mnie  Spekulacje o kinie. Do połowy było nawet ciekawie, ale potem zupełnie się pogubiłam w tym, o czym pisze Quentin 🥴. Plus ten dosadny język 🤯. To nie jest książka o jego filmach. A Chłopcem z latawcem jestem zachwycona.
1 tydz. temu
Czytamy w weekend. 19 kwietnia 2024
Klasyczna racjonalizacja!
1 tydz. temu
Czytamy w weekend. 12 kwietnia 2024
@Jeanne słyszałem, że to cudeńko 😉 ech, chyba muszę zrobić come back do jego książek 😓 Póki co   Obrona Łużyna Obrona Łużyna  Splendor Splendor  Zaproszenie na egzekucję Zaproszenie na egzekucję
3 tyg. temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy ( Sierpień 2017 )
Łowca promocji, 4 tytuły (+ wysyłka) = 49,40 zł :D  Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie Czarna ziemia. Holokaust jako ostrzeżenie  Carnivia. Bluźnierstwo Carnivia. Bluźnierstwo  Przypadki. Robert Janowski, jakiego nie znacie, w szczerej rozmowie z Marią Szabłowską
6 lata temu
Pokazuje 6 z 12