Pielęgnacja włosów suchych, porowatych i zniszczonych

Wydawnictwo: Blondhaircare
poradniki
blondhaircare

Pierwsza książka poświęcona włosom suchym i zniszczonym, ale nie tylko - właścicielki włosów zdrowych również znajdą w niej cenne porady. Ta książka jest dla Ciebie, jeśli: ♦ Masz przesuszone, porowate i zniszczone włosy i nie wiesz, jak o nie dbać. ♦ Pielęgnujesz włosy od dawna i nie widzisz satysfakcjonujących efektów. ♦ Chcesz zdobyć wiedzę o: - włosach (budowa, właściwości, rodzaje,...

Ta książka jest dla Ciebie, jeśli:

♦ Masz przesuszone, porowate i zniszczone włosy i nie wiesz, jak o nie dbać.

♦ Pielęgnujesz włosy od dawna i nie widzisz satysfakcjonujących efektów.

♦ Chcesz zdobyć wiedzę o:

- włosach (budowa, właściwości, rodzaje, porowatość, proces niszczenia włosa, rodzaje uszkodzeń),

- kosmetykach do włosów (składniki, z których składają się maski, szampony i olejki, zasady analizowania składów, właściwe przechowywanie kosmetyków, data ważności)

- prawidłowej pielęgnacji włosów (olejowanie, mycie, oczyszczanie, suszenie, strzyżenie, upinanie, rozczesywanie, rola pH w pielęgnacji, przykładowe rytuały pielęgnacyjne krok po kroku).

♦ Interesujesz się pielęgnacją włosów i fryzjerstwem.

♦ Masz w głowie chaos od natłoku różnych informacji o włosach i chciałabyś usystematyzować swoją wiedzę.

źródło opisu: Opis autorski

źródło okładki: Zdjęcie autorskie