365 dni. Zobaczymy się znów

Wydawnictwo: Novae Res
ew_cia

Lullaby jest szczęśliwa z Evanem - wydaje jej się, że ma w życiu wszystko, czego szukała. Gdy jednak poznaje swojego nowego wykładowcę, jest nim oczarowana. Louis wydaje się zupełnie inny niż jej narzeczony… Lully i Lou od razu znajdują wspólny język i mnóstwo tematów do rozmów. Zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu i zakochują się w sobie. Ale kiedy okazuje się, że ani Louis, ani...

Lully i Lou od razu znajdują wspólny język i mnóstwo tematów do rozmów. Zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu i zakochują się w sobie. Ale kiedy okazuje się, że ani Louis, ani Evan, nie są tymi, za których uchodzą, całe życie Lullaby wywraca się do góry nogami.

źródło opisu: novaeres.pl

źródło okładki: novaeres.pl

książek: 2038
bookish | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

przeczytałam tę książkę, ponieważ byłam jej ciekawa..
i nie żałuję. powiem nawet, że w pewnych momentach mnie zaskoczyła. z początku spodziewałam się szablonowych zachowań i wydarzeń, a jednak nie. autorka pozwoliła sobie na wprowadzenie wątku fantastycznego (co osobiście przypadło mi do gustu). uwielbiam głównego bohatera, jestem nim zafascynowana, po części dlatego, że wiem na czyj wzór został stworzony, a po części dla niego jako postaci w książce.
trochę szkoda, że autorka zostawiła nas z takim zakończeniem.. szkoda, szkoda.. czekam na dalsze losy!

LarryIsReal | 2017-01-13

Niezwykle dobrze czytało mi się tę książkę. Była wręcz niesamowita, cudowna - nie da się jednak tego opisać słowami, dlatego jest to stanowczym niedomówieniem. Naprawdę nie spodziewałam się takiej fabuły, "365 dni. Zobaczymy się znów" czytałam z ogromnym zainteresowaniem, ciekawością oraz wysokim ciśnieniem. Już od połowy książki aż po jej koniec wylewałam hektolitry łez, przywiązałam się do bohaterów i przeżywałam wszystko razem z nimi. Nie można tego ubrać w słowa, przysięgam. Książki, przy których się płacze można zaliczać naprawdę do pięknych, wartościowych książek - ten utwór zdecydowanie do nich należy. Autorka stworzyła coś wspaniałego, i chwała jej za to.

Monika | 2017-01-27
Przeczytana: 07 lutego 2017

Piękna, "anielska" opowieść :)

Julzzzz | 2017-02-01

Mam do powiedzenia tylko jedną rzecz:
KIEDY DRUGI TOM???!!

Dziękuję, idę płakać dalej.

Nellie | 2017-03-26
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane
Przeczytana: 26 marca 2017

Dużo osób pisało o tej książce, ale nie zainteresowałam się nią szczególnie. Dopiero później natrafiłam na opis i nie umiałam się powstrzymać przed zamówieniem jej.
W żadnym wypadku nie mogłabym żałować tego zakupu.
Jestem zakochana w tej książce, przeżywałam wszystko razem z Lullaby. Ostatni rozdział i epilog czytałam ze łzami w oczach, wstrzymując oddech.
Starałam się przeciągać przeczytanie jej całej, jak tylko mogłam, ale też nie umiałam się powstrzymać przed szybkim dokończeniem jej, tak bardzo mnie wciągnęła.
Nie umiałam się od niej oderwać, a kiedy już musiałam to zrobić, to myślałam praktycznie tylko o niej.
Zdecydowanie jest jedną z moich ulubionych książek i poleciłabym ją każdemu, komu tylko mogę.
Cudo ♥

Dosia | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Książkę przeczytałam już jakiś czas temu, jednak przez emocje jakie u mnie wywołała nie umiałam się po niej pozbierać. Autorka wręcz genialnie ukazuje relacje pomiędzy głównymi bohaterami, a sama postać Louisa skradła moje serce. Historia Lullaby doprowadziła mnie pare razy do płaczu, więc naprawdę z czystym sercem mogę polecić książkę każdemu.

Evalon | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017