365 dni. Zobaczymy się znów

Wydawnictwo: Novae Res
ew_cia

Lullaby jest szczęśliwa z Evanem - wydaje jej się, że ma w życiu wszystko, czego szukała. Gdy jednak poznaje swojego nowego wykładowcę, jest nim oczarowana. Louis wydaje się zupełnie inny niż jej narzeczony… Lully i Lou od razu znajdują wspólny język i mnóstwo tematów do rozmów. Zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu i zakochują się w sobie. Ale kiedy okazuje się, że ani Louis, ani...

Lully i Lou od razu znajdują wspólny język i mnóstwo tematów do rozmów. Zaczynają spędzać ze sobą coraz więcej czasu i zakochują się w sobie. Ale kiedy okazuje się, że ani Louis, ani Evan, nie są tymi, za których uchodzą, całe życie Lullaby wywraca się do góry nogami.

źródło opisu: novaeres.pl

źródło okładki: novaeres.pl

Pistacia_Vera | 2017-05-29
Na półkach: Przeczytane, 2017
Przeczytana: 29 maja 2017

Dwa anioły zakochują się w tej samej kobiecie, jeden z nich jest upadły a drugi jest na Ziemi tylko na chwile, za jakiś czas musi wrócić do Nieba. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, którego z nich wybierze dziewczyna musicie przeczytać tę książkę.

książek: 2040
bookish | 2017-03-06
Przeczytana: 06 marca 2017

przeczytałam tę książkę, ponieważ byłam jej ciekawa..
i nie żałuję. powiem nawet, że w pewnych momentach mnie zaskoczyła. z początku spodziewałam się szablonowych zachowań i wydarzeń, a jednak nie. autorka pozwoliła sobie na wprowadzenie wątku fantastycznego (co osobiście przypadło mi do gustu). uwielbiam głównego bohatera, jestem nim zafascynowana, po części dlatego, że wiem na czyj wzór został stworzony, a po części dla niego jako postaci w książce.
trochę szkoda, że autorka zostawiła nas z takim zakończeniem.. szkoda, szkoda.. czekam na dalsze losy!

LarryIsReal | 2017-01-13

Niezwykle dobrze czytało mi się tę książkę. Była wręcz niesamowita, cudowna - nie da się jednak tego opisać słowami, dlatego jest to stanowczym niedomówieniem. Naprawdę nie spodziewałam się takiej fabuły, "365 dni. Zobaczymy się znów" czytałam z ogromnym zainteresowaniem, ciekawością oraz wysokim ciśnieniem. Już od połowy książki aż po jej koniec wylewałam hektolitry łez, przywiązałam się do bohaterów i przeżywałam wszystko razem z nimi. Nie można tego ubrać w słowa, przysięgam. Książki, przy których się płacze można zaliczać naprawdę do pięknych, wartościowych książek - ten utwór zdecydowanie do nich należy. Autorka stworzyła coś wspaniałego, i chwała jej za to.

Perriele_rebel | 2017-04-26
Przeczytana: 2016 rok

Świetna książka. Wspaniale się ją czyta. Czekałam na nią w wersji książkowej długo, ale w końcu się doczekałam i stwierdzam, że stała się moją ulubioną. Zakochałam się w niej od samego początku, czyli wtedy kiedy zaczęłam ją czytać w internecie. To jest taka książka, którą chciałam przeczytać od zawsze. Szybko i przyjemnie się czyta. Historia głównej bohaterki to jest coś, czego zazwyczaj nie spotyka się w książkach i to właśnie sprawia, że chce się ją przeczytać. Jest idealna dla tych, którzy lubią świat fantazji. Ciekawa fabuła, a zakończenie bardzo wzrusza, przez co nie raz powstrzymywałam się od tego, aby się nie rozpłakać.
Dodatkowym plusem jest to, że inspiracją do jej napisania był mój idol - Louis Tomlinson, więc przeczytanie tej książki nie sprawiało mi żadnego problemu, a wręcz przeciwnie. Przeczytałam ją w ciągu dwóch wieczorów. W tym momencie jest to dla mnie jedna z ważniejszych książek, dużo ona dla mnie znaczy. Aktualnie zajmuje swoje miejsce na półce, ale zawsze gdy...

Julzzzz | 2017-02-01

Mam do powiedzenia tylko jedną rzecz:
KIEDY DRUGI TOM???!!

Dziękuję, idę płakać dalej.

Monika | 2017-01-27
Przeczytana: 07 lutego 2017

Piękna, "anielska" opowieść :)

Julia | 2017-05-16
Przeczytana: 09 maja 2017

Pomimo drobnych błędów, które mnie osobiście raziły, a które inny mogli pozostawić niezauważone, książka mnie zachwyciła. Wzruszyła do łez, obudziła uśpione uczucia. Dzięki wspaniałym opisom uczuć identyfikowałam się z bohaterką. Darzyłam ją sympatią, zrozumieniem. Czułam z nią niesamowitą więź. Książka przemówiła do mnie w najpiękniejszy sposób - przez opisy, idealne wykreowanie postaci, oraz zakończenie. Przebłysk szczęścia w smutku, nadzieja na lepsze jutro..

WIĘCEJ TUTAJ

Nellie | 2017-03-26
Przeczytana: 26 marca 2017

Dużo osób pisało o tej książce, ale nie zainteresowałam się nią szczególnie. Dopiero później natrafiłam na opis i nie umiałam się powstrzymać przed zamówieniem jej.
W żadnym wypadku nie mogłabym żałować tego zakupu.
Jestem zakochana w tej książce, przeżywałam wszystko razem z Lullaby. Ostatni rozdział i epilog czytałam ze łzami w oczach, wstrzymując oddech.
Starałam się przeciągać przeczytanie jej całej, jak tylko mogłam, ale też nie umiałam się powstrzymać przed szybkim dokończeniem jej, tak bardzo mnie wciągnęła.
Nie umiałam się od niej oderwać, a kiedy już musiałam to zrobić, to myślałam praktycznie tylko o niej.
Zdecydowanie jest jedną z moich ulubionych książek i poleciłabym ją każdemu, komu tylko mogę.
Cudo ♥

Dosia | 2017-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2017

Książkę przeczytałam już jakiś czas temu, jednak przez emocje jakie u mnie wywołała nie umiałam się po niej pozbierać. Autorka wręcz genialnie ukazuje relacje pomiędzy głównymi bohaterami, a sama postać Louisa skradła moje serce. Historia Lullaby doprowadziła mnie pare razy do płaczu, więc naprawdę z czystym sercem mogę polecić książkę każdemu.

littlepinktini | 2017-06-02

Książka jest bardzo delikatna i ciekawa. Polecam ♡