Całe zdanie nieboszczyka

Okładka książki Całe zdanie nieboszczyka Joanna Chmielewska
Okładka książki Całe zdanie nieboszczyka
Joanna Chmielewska Wydawnictwo: Wydawnictwo Olesiejuk Cykl: Przygody Joanny (tom 4) Seria: Królowa Polskiego Kryminału kryminał, sensacja, thriller
Przygody Joanny (tom 4)
Królowa Polskiego Kryminału
Wydawnictwo Olesiejuk
2014-11-18
1972-01-01
Joanna Chmielewska

Relaks czytelnika w pełnym rozbiegu przy tej lekturze. Miło się wraca, lekko się czyta, dobra do podróży. Niesamowita Chmielewska, która cały czas żyje w swoich książkach.

100% dobrej zabawy

100% dobrej zabawy

Powrót do "starej, dobrej" Chmielewskiej. Ona jednak nigdy nie zawodzi.

Powrót do "starej, dobrej" Chmielewskiej. Ona jednak nigdy nie zawodzi.

Bawiłam się przednio. Boję się, że najlepszą książkę autorki mam już za sobą.

Bawiłam się przednio. Boję się, że najlepszą książkę autorki mam już za sobą.

Jak w zgrabny sposób uciec z rąk podejrzanych typów, którzy porywają Cię i wywożą na inny kontynent tylko dlatego, że przez pomyłkę pewien nieboszczyk właśnie Tobie zdradza przed śmiercią tajny kod? To potrafi tylko Joanna Chmielewska.
Ogromnie mi się podoba w jej książkach, że mimo absurdów, które mają być komiczne, jest w fabule dużo realizmu sytuacyjnego i bohaterowie muszą używać swoich teoretycznie pospolitych umiejętności w niecodziennej praktyce.
A za Diabłem nie przepadałam już od "Wszystko czerwone".

Co za szalona książka. Wyścigi, kasyno, Brazylia, samotny rejs, ucieczka... Poniosło autorkę;)))Cała masa komplikacji i obłędnie inteligentna bohaterka. Dużo dobrej zabawy.

Jedna taka jedyna, przezabawna, wciągająca, relaksująca moja "guilty pleasure".

Jedna taka jedyna, przezabawna, wciągająca, relaksująca moja "guilty pleasure".

Pierwsza świetna powieść Joanny Chmielewskiej.
Jest to przygodowo-kryminalna opowieść o pewnej dziewczynie, która została wzięta za kogoś innego i co z tego wyniknęło... Jedna z moich ulubionych książek Joanny Chmielewskiej.

Pierwsza świetna powieść Joanny Chmielewskiej.

Niesamowita, Chmielewska w najlepszym wydaniu.

Niesamowita, Chmielewska w najlepszym wydaniu.

Absolutnie lekka sensacja, ale taka, przy której płaczesz ze śmiechu i nie chcesz, żeby kartki się skończyły. Przegoni każdy smutek!!

• Joanna Chmielewska
  • Kryminał