rozwiń zwiń

Dyskusje o książce Czas kukułczych gniazd

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Zapytam, odpowiem szczerze
Zmieniłbym całe swoje życie, każdą sekundę! Jeżeli inkarnacja naprawdę istnieje i możesz sobie zaprojektować swoje nowe wcielenie i miejsce zamieszkania, to kim będziesz i gdzie zamieszkasz?
23 tyg. temu
Czytamy w weekend
To i ja z przyjemnością sięgnę po film. I chyba w końcu muszę przemóc się i sięgnąć po Dostojewskiego, chociaż przerażają mnie trochę objętości jego książki :)
2 lata temu
Czytamy w weekend
Dość szybko się muszę więc czytam tylko kilka rozdziałów z danej książki w tygodniu. Z drugiej strony mam sporo czasu na czytanie więc czytam sporo książek naraz.
3 lata temu
Czytamy w weekend
W końcu znalazłem odpowiednią książkę na lipcowe wyzwanie:  Zwierzęta mego życia Zwierzęta mego życia
3 lata temu
Czytamy podczas Targów
Po zakończeniu (jak na razie) cyklu "Akty Cainea"  Bohaterowie umierają Bohaterowie umierają  Ostrze Tyshalle'a, część 1 Ostrze Tyshalle'a, część 1  Ostrze Tyshalle'a, część 2 Ostrze...
7 lata temu
Stosiki, czyli co ostatnio kupiliśmy, dostaliśmy lub wypożyczyliśmy (wrzesień 2016)
Nie mogę się już doczekać! Mam nadzieję, że szybko uwiną się z realizacją zamówienia i lada moment będę mieć "Słowika" w swoich rękach. Ebook z tego co widzę jest już dostępny: http://www.publio.pl/slowik-kristin-hannah,p148419.html
7 lata temu
Pokazuje 6 z 8