Dyskusje o książce Kaiken

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Eliminacje, czas zacząć!
1. Misery 3. 1408 4. Stań przy mnie 5. Zielona mila 6. Carrie 7. Lśnienie 8. Skazani na Shawshank Odpada Łowca snów, bo arcydzieło to to nie jest.
10 tyg. temu
@Mylengrave, a takie buty ☺️, mojego nazywam rybką 😄. Miłego dnia 🙂
29 tyg. temu
52 książki w 2020 roku
61/82    Mężczyzna z silosu Mężczyzna z silosu
1 rok temu
Wyzwanie czytelnicze lubimyczytać.pl 2020. Temat na listopad
nie udało mi się "zaliczyć" wszystkich kategorii wyzwania LC 2020, ale mimo to, udział w nim uważam za bardzo fajną zabawę. Dotąd nie czytałam książek wg jakiegokolwiek klucza, wybieram raczej to, co lubię, lub to, co mnie zaintryguje, zaciekawi. Musiałam więc zmienić swoje przyzwyczajenia i okazało się to miłą odmianą. Ubiegłoroczne już wyzwanie, było dla mnie okazją do...
2 lata temu
Czytamy w weekend
Oj, to faktycznie. Ja obecnie mam pracę on-line, więc tego czasu na czytanie zostaje więcej, bo odpadają dojazdy do pracy. Jestem ciekawa Twojej recenzji po przeczytaniu "Opowiadań Kołymskich". Pozdrawiam cieplutko Ciebie i wszystkich zaczytanych :-)
3 lata temu
Czytamy w weekend
@zaczytana, a dla mnie przeciętny, ciut nawet powyżej przeciętnej, choć niedopracowany. Tutaj brak redaktora merytorycznego, jak zwykle zresztą, który wyhaczyłby błędy. A powyżej przeciętnej, gdyż nie uderza w znane nuty, tak chętnie grane, a raczej ograne, gdy mowa o Żydach. No ale na sagę to jednak za mało. ;)
3 lata temu
Pokazuje 6 z 23