Między występkiem a miłością

Wydawnictwo: Amercom
Slightly Wicked
9788325204167
Asik92

Lordowi Rannulfowi nie można się oprzeć. Judith, która znalazła się w opałach, widzi w nim również wybawcę i bohatera. Ukrywając swe prawdziwe imię, nagradza go nocą namiętności i uniesień. I znika, pewna, że się już nigdy nie spotkają. Jakaż więc jest przerażona, gdy los znów krzyżuje ich ścieżki. I gdy dowiaduje się, kim jest przystojny nieznajomy?

źródło opisu: opis z okładki

źródło okładki: zdjęcie autorskie

Ryjek | 2015-12-19

Jestem zawiedziona, ponieważ książka jest nudna jak flaki z olejem.
Zaczyna się fajnie. Powóz którym podróżuje Judith zostaje uszkodzony.
Pasażerowie stoją i czekają na pomoc. Wtedy pojawia się lord Ranulf Bedwyn, podróżujący wierzchem.
Judith zabiera się z nim do najbliższej karczmy w mieście po czym urzeczony jej talentem aktorskim Ranulf daje się ponieść emocjom (właściwie u mężczyzn to normalne) uwodzi dziewczynę.
Tymczasem ona- córka ortodoksyjnego pastora, wychowana surowo nigdy by się nie odważyła spędzić noc w towarzystwie nieznajomego gdyby nie fakt, że została wysłana do siostry swego ojca aby tam dotrzymywać towarzystwa starej babci - w rzeczywistości nie mając nawet cienia szansy na wyjście za mąż.
Jak wspomniałam zaczęło się ciekawie ale potem...
Niestety zabrakło akcji. Wszystko też było takie cukierkowe. Mdłe momentami.

zabielka | 2013-12-30
Na półkach: Przeczytane, Posiadam, 2013

Ostatnio pochłonęłam kilka romansów historycznych, i każdy mi się podobał. Jeśli chodzi o ten, polecam serdecznie, teraz muszę poszukać reszty perypetii rodziny Bedwynów.... :)

Karolina | 2013-08-28
Przeczytana: 28 sierpnia 2013

babskie czytatdło na dwa wieczory, nierealny romans z "epoki", uśmiałam się jak nigdy w niektórych fragmentach w szczególności na początku, trochę to wyglądało tak jakby autorka była lekko niewyżyta.. heh no cóż przeczytałam i się lekko odmóżdżyłam, czasem to potrzebne ;)

Sakarya | 2013-11-27
Przeczytana: 27 listopada 2013

Czwarty tom cyklu "Bedwynowie".
Lord Rannulf Bedwyn jest trzecim w kolejności do tytułu książęcego (nie licząc potomków dwóch pierwszych), bogatym i młodym synem księcia. To niewątpliwie jedna z najlepszych partii w całej Anglii. Nic więc dziwnego, że piękna, ale pusta i snobistyczna osiemnastoletnia Julianna Effingham (jedynie córka baroneta) zrobi wszystko, aby go zdobyć. Jej mamusia również. Gdy więc przyjeżdża do ich majątku uboga krewna na tzw. służbę (utrzymanie w zamian za usługiwanie bez wynagrodzenia), w dodatku piękna i ponętna, rudowłosa Judith, nie są tym zachwycone i starają się jak mogą, aby ukryć walory krewniaczki.
Judith jest córką pastora, bardzo zakompleksioną, ale piękną i inteligentną młodą damą o romantycznej i namiętnej naturze. W drodze do ciotki dyliżans, którym podróżowała uległ wypadkowi. W tym samym kierunku podążał również lord Rannulf, który nie zamierzał nikogo zabierać ze sobą, ale gdy zobaczył rudowłosą piękność nie mógł oprzeć się pokusie. Razem...

myfascinatingbooks | 2016-06-06

Jedna z lepszych w tej serii.

eve | 2015-01-24
Przeczytana: 24 stycznia 2015

Kolejna książka serii Bedwynów i nie rozczarowałam się. Na kartach książki mamy miłość, namiętność, zazdrość, mściwość - czyli całą galerię zachowań ludzkich. Pomiędzy tymi wszystkimi zachowaniami znalazł się człowiek i fajnie że właśnie człowiek zwycięża. Każdy z nas jest w pewnym sensie i zły i dobry. Jednak nie każdy potrafi poskromić swoje demony. Tutaj para wiodąca wyszła zwycięsko ze swej próby - postanowili być razem i udało im się otrzymać przychylność rodziny. Czego można pragnąć więcej ....

Magdalena | 2013-12-26
Przeczytana: 22 grudnia 2013

Zaczyna się niecodziennie, bo od szalonych scen w sypialni i później na szczęście autorka nie obniża poziomu. Jest ciekawie i bardzo wciągająco. Bardzo podobała mi się główna bohaterka - odważna i mądra, pragnąca choć raz przeżyć przygodę. Główny bohater też był ciekawy, widzimy jak się zmienia i dojrzewa do swojej roli. Bardzo polecam do przeczytania.

Youstyna | 2015-03-16
Przeczytana: 16 marca 2015

Ruda piękność nieswiadoma swojej urody. Dziewczyna roztropna i temperamentna.
To wszystko równa się kłopoty i miłość.

Van | 2015-01-30
Przeczytana: 30 stycznia 2015

To pierwsza książka tej autorki jaką miałam okazję czytać. Wywarła na mnie spore wrażenie, głównie dlatego, że Mary genialnie przedstawiła charaktery mieszkańców i reguły jakie panowały w ich domach. Największą sympatię oczywiście wzbudziła we mnie rodzina głównego bohatera i z chęcią zabiorę się za inne książki poświęcone ich losom. Jedyną irytującą rzeczą na początku książki było to, ze przez bezlitosne podejście głównej bohaterki do samej siebie bardzo trudno było mi wyobrazić ją sobie jako piękność. Pomijając to książka jest super, przeczytałam jednym tchem!

Ola | 2014-08-12

świetna ksiązka. zaczęłam czytać i nie mogłam przestać, jest wspaniała. polecam naprawdę. :)