Aktualności
Tutaj można dyskutować na tematy związane z aktualnościami i wydarzeniami.
879001 czytelników
5835 dyskusji
110449 wypowiedziPokaż ostatnią
Tess Gerritsen odpowiedziała na Wasze pytania!
08-11-2018
Autor: LubimyCzytać

Seria kryminalna „Spisane krwią” już 13 listopada powraca z drugim sezonem. Tej jesieni widzowie spotkają się z autorami kryminałów, którzy opowiedzą o prawdziwych zbrodniach mających wpływ na ich twórczość. Wśród zaproszonych gości będzie m.in. Tess Gerritsen. W związku z premierą serialu pisarka odpowiedziała na kilka Waszych pytań!

liczba postów na stronie: 
książek: 2058
LubimyCzytać
08-11-2018 15:10
Zapraszamy do dyskusji.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 49
danka12
08-11-2018 20:36
Dziękuje za wyróżnienie moich pytań, gratulację dla pozostałych. Mam pytanie, czy informację o wygranej znajdę tak jak zazwyczaj w zakładce „SKRZYNKA”, czy drogą e-mailową? Do tej pory nie znalazłam informacji na LC w skrzynce? Pozdrawiam.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 40
Maria
09-11-2018 11:36
Wspaniała autorka bez dodatkowych zbędnych słów. Cudownie, że podkreśliła to, że, cytuję "(...)nie piszę w ogóle o mordowaniu dzieci". Sama mam dwuletniego synka i nie wyobrażam sobie, by mogło mu się coś stać. Nie cierpię książek z motywem tych bezbronnych istot. Do tej pory, przyznam, że skończyłam czytać jej powieść pt. 'Dolina umarłych'. To moja pierwsza książka autorki. Kryminał skończyłam czytać trzeciego dnia. Byłam tym zawiedziona, ponieważ Tess mistrzowsko buduje efekt napięcia, ale nie z każdym kolejnym rozdziałem. Wygląda to jak budowanie wieży z przerwą na obiad. Najpierw dochodzi do punktu kulminacyjnego budowania strachu i nagle cisza w głowie i oddychasz z ulgą, odpoczywasz, bo zaczyna się kolejny rozdział zupełnie w innym miejscu, niż miejsce, w którym znajdują się ofiary. Ku moim wymaganiom, jest pierwszym pisarzem, którego książek chcę czytać więcej i więcej z ogromnym zapałem. Moja kolejna książka, którą zamówiłam to 'Sekret, którego nie zdradzę'. Jestem niesamowicie nastawiona do tej autorki, nie tylko po tym wywiadzie, lecz także po stylu pisania. Płynne, mądre zdania, które są warte przemyśleń. Świetnie skomponowane i przemyślane zakończenie. Można jej bez skrupułów pogratulować pomysłowości i lekkiego pióra.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 286
Jagłosia
10-11-2018 22:25
Nie wierzę. Nikt nie zapytał jej jak kończy się "Behawiorysta", którego tak bardzo poleca?
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie
Moderatorzy
zgłoś błąd zgłoś błąd