Bentley Little

Urodził się w 1960 r. w Arizonie. Odkryty w 1990 roku przez Stephena Kinga jest trzykrotnym laureatem Nagrody Stokera - najwyższego odznaczenia przyznawanego powieściom z dziedziny horrorów: - 1990 Br... Urodził się w 1960 r. w Arizonie. Odkryty w 1990 roku przez Stephena Kinga jest trzykrotnym laureatem Nagrody Stokera - najwyższego odznaczenia przyznawanego powieściom z dziedziny horrorów:
- 1990 Bram Stoker Award winner: Best First Novel za The Revelation
- 1993 Bram Stoker Award nominee: Best Novel za The Summoning
- 2002 Bram Stoker Award nominee: Best Fiction Collection za The Collection
pokaż więcej
Fani autora
4
726
460
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (29)

Czytelnicy (726)

Cytaty tego autora (11)

Dziwnie pomyśleć, że dwoje ludzi niegdyś tak sobie bliskich teraz nawet nie wie, czy to drugie jeszcze żyje"

Bentley Little - "dominium
Angela popatrzyła za nim. Dlaczego przybysze ze Wschodniego Wy­brzeża mówią „za kolejką” zamiast „w kolejce”? - pomyślała. Ludzie nie stoją za kolejką. Oni są kolejką. Kolejkę tworzą stojące w niej osoby. Czy już zaczynały ją drażnić różnice językowe?
Dziwnie pomyśleć, że dwoje ludzi niegdyś tak sobie bliskich teraz nawet nie wie, czy to drugie jeszcze żyje.W swoim czasie Horton szczerze wierzył,że nie mógłby bez niej żyć, i miał egoistyczną nadzieję,że oboje dożyję do dziewięćdziesiątki, a potem on umrze pierwszy, żeby nie musiał cierpieć w samotności. Tymczasem był samotny od ponad piętnastu lat,a kobieta, która niegdyś znała jego najintymniejsze sekrety, najgorsze lęk, stała się obca,dzieliła marzenia i nadzieje z innym mężczyzną, którego nigdy nie widział na oczy. "
zgłoś błąd zgłoś błąd