Ana Jakubczak

(RattyAdalan)

Urodziła się 18 kwietnia 1994 roku w Szczecinie. Polska poetka i współzałożyciel artystycznej grupy Nowy Akord oraz blogerka. Od 2014 roku studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwer... Urodziła się 18 kwietnia 1994 roku w Szczecinie.

Polska poetka i współzałożyciel artystycznej grupy Nowy Akord oraz blogerka. Od 2014 roku studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Szczecińskim. Współpracuje ze Związkiem Literatów Polskich oraz kilkoma polskimi i zagranicznymi magazynami. W latach 2011-2014 redaktor i Szef Poezji na portalu WPMT.

Tworzy już od dzieciństwa, swoje wiersze i fragmenty prozy publikuje od ponad czterech lat na portalach literackich, m.in. Portal Pisarski, Truml oraz grupach facebook. Kilka jej wierszy zostało opublikowanych w trzech amerykańskich antologiach: "FM 7: Fall 2013", "FM 8: Winter oraz "FM 9: Spring" wydawanych przez Lewisa Crystala oraz charytatywnej antologii "Pomocne słowo".

Interesuje się filozofią, literaturą, psychologią, muzyką, mass mediami oraz translacją. Jej hobby to: gotowanie, czytanie, nauka języków obcych, tłumaczenie wierszy oraz podróżowanie.

W 2013 roku wydała swój debiutancki tomik: "Ars Poetica". Obecnie pracuje nad następnymi książkami: tomikiem "Rozmowy nocą", powieścią "Wiatr nadziei", zbiorem opowiadań "Wrota podświadomości" oraz drugim tomem bajek "Wiewiórze historie ze starego modrzewia" - tom I planowany jest na wiosnę 2015 roku.
pokaż więcej
Wszystkie Poza moją biblioteczką W mojej biblioteczce Pokaż książki znajdujące się:
Ars Poetica
Ars Poetica
Ana Jakubczak

7 (7 ocen i 5 opinii)
Ars Poetica
Autor:
Debiutancki tomik poezji młodej szczecińskiej poetki - Anny Jakubczak. W książce spotykamy się z mieszanką liryki miłosnej, refleksyjnej z nutą filozofii, duchową, ale i tą poświęconej morzu. Tomik zo...
czytelników: 11 | opinie: 5 | ocena: 7 (7 głosów)

Wywiad z autorem

Chciałbyś zadać pytanie swojemu ulubionemu autorowi?
Dołącz do grupy „Rozmowy z autorami” i zaproponuj pytania, my zorganizujemy wywiad.

Dyskusje o autorze

1
8
3
Tylu naszych czytelników chce przeczytać książki tego autora.
Tyle osób przeczytało książkę tego autora.
Tyle książek tego autora znajduje się w naszej bazie.

Fani autora (1)

Czytelnicy (8)

zgłoś błąd zgłoś błąd