Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/9263/abonament-legimi-wkrotce-na-kindle

Abonament Legimi wkrótce na Kindle

6 wartościowy tekst

Po blisko 5 latach od udostępnienia abonamentu na ebooki przez Legimi, z usługi skorzystają również właściciele Kindle. Dzięki temu subskrypcja dostępna będzie dla ponad 90% posiadaczy e-czytników w Polsce.

Do tej pory Legimi dostępne było dla posiadaczy inkBOOKów oraz PocketBooków. Już niebawem osoby zamawiające abonament bez limitu będą mogły korzystać zeń także na czytnikach Kindle, wciąż najpopularniejszych urządzeniach wśród polskich czytelników ebooków. Wyniki kolejnych badań i ankiet potwierdzają, że ok ⅔ urządzeń w naszym kraju to modele oferowane przez Amazon.

- Mieliśmy świadomość, że ta kilkusettysięczna rzesza miłośników ebooków do tej pory pozbawiona była szansy na korzystanie z Legimi, więc gdy takowa tylko się pojawiła, postanowiliśmy uczynić zadość oczekiwaniom. Zdajemy sobie jednocześnie sprawę, że Kindle daje jedynie namiastkę możliwości oferowanych przez książki w chmurze w aplikacjach Legimi. Właśnie dlatego z naszego abonamentu można korzystać aż na 4 różnych urządzeniach, aby w pełni docenić korzyści płynące z nielimitowanego dostępu do ebooków i audiobooków. - komentuje Mikołaj Małaczyński, prezes Legimi.

Posiadacze Kindle będą mogli korzystać z subskrypcji Legimi w ciągu najbliższych tygodni. Już teraz natomiast na stronie www.legimi.pl/kindle można zapisać się na powiadomienie o premierze i specjalnej ofercie na start. W dniu premiery usługi na Kindle dostępnych będzie co najmniej 5 000 tytułów. Niewykluczone, że liczba będzie znacznie większa, gdyż wielu wydawców dopiero dołącza swoje tytuły. Wśród już potwierdzonych są m.in. Albatros, Świat Książki, Fabryka Słów czy też HarperCollins. Na Kindle będzie można korzystać aktywując jeden z dostępnych pakietów bez limitu, dających dostęp do ebooków (od 32,99 zł miesięcznie) lub ebooków i audiobooków (od 39,99 zł).

źródło: materiały prasowe

Powiązane treści:
Książki w chmurze®? Do czytania i… słuchania od Legimi i Samsung

Legimi wprowadza innowacyjne rozwiązanie do swoich usług, umożliwiając naprzemienne słuchanie i czytanie książek dostępnych w abonamencie. Już wkrótce funkcja obejmie cały katalog usługi subskrypcyjnej, czyli 15 tysięcy tytułów. więcej
Czytnik ebooków z abonamentem – tak właściwie to dla kogo?

Co z szelestem kartek i zapachem papieru? Dlaczego ebooki w abonamencie? Jasne, połączenie czytnika za 1 zł z liczącym kilkanaście tysięcy tomów księgozbiorem dostępnym w Legimi nie każdemu przypadnie do gustu. Z drugiej strony taka propozycja chwycić może za niejedno czytelnicze serducho. Czyje?więcej

Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 29  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 778
Siddhartha
08-09-2017 13:34
Pisałem do Legimi w sprawie abonamentu dla Kindle z bibliotek publicznych, które mają wykupiony dostęp. Niestety na chwilę obecną nie ma takiej możliwości.
książek: 1225
Vespera
08-09-2017 15:07
W pierwszej chwili oczy mi się zaświeciły, ale po przejrzeniu cennika mój entuzjazm całkowicie opadł. Może gdybym czytała tylko e-booki, to by się jeszcze jakoś opłacało. Ale są jeszcze książki z własnej półki i z biblioteki...
książek: 32
matips
27-09-2017 15:08
Trzeba dużo e-booków czytać i trzeba czytać akurat te które Legimi wybrało do oferty abonamentowej. Dużo książek oferują tylko poza abonamentem.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 342
kropka26
08-09-2017 19:15
no fajnie, ale jak do tej pory dla mnie najkorzystniej jest kupowanie ebooków na woblink
książek: 923
Olga
09-09-2017 07:41
cena kosmiczna w porównaniu do abonamentów na pozostałe czytniki.
książek: 958
violino
13-09-2017 13:39
Cena normalna. Ale to może też sugerować, że oferta będzie się szybko rozszerzała i na pewno wyjdzie poza te 5 tys tytułów, a pewnie sięgnie aktualnych 20 tys w bazie Legimi.
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
książek: 24
Piotr-Pietia
11-09-2017 11:42
Abonament na książki - raczej nie. To ma chyba sens chyba tylko dla nałogowych połykaczy beletrystyki. Oni rzeczywiście mogliby na tym zaoszczędzić. Poza tym wyraźnie piszą na stronie: płacę za usługę - mam dostęp. Przestaję płacić - tracę dostęp, nawet do tego co już wcześniej opłaciłem. To szalenie wygodne dla dostawcy, ale dla mnie taka formuła jest nie do przyjęcia.
książek: 24
Piotr-Pietia
12-09-2017 08:26
To proste - książki dotąd zakupione (przeczytane) powinny być bezwarunkowo dostępne. Zaś nowe po dalszym opłaceniu abonamentu. Aczkolwiek nie podoba mi się tego rodzaju dostęp do treści książkowych, jak również abonamenty na oprogramowanie (np. znana usługa Office 360, czy Adobe CC).
Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
Przymierze Ciemności

Zmęczona literaturą faktu miałam ochotę na coś lżejszego, sięgnęłam więc po fantastykę, a dokładnie po kolejny tom z cyklu "Czarne kamienie&qu...

zgłoś błąd zgłoś błąd