Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/12546/noc-ksiegarn-wygraj-kilkadziesiat-ksiazek-do-czytania-noca-konkurs

Noc Księgarń: wygraj kilkadziesiąt książek do czytania nocą! [KONKURS]

5 wartościowy tekst

Spotkania autorskie, poetyckie silent disco, wystawy, koncerty, warsztaty i całonocne czytanie książek. Już 20 września w ponad 100 księgarniach w całej Polsce odbędzie się pierwsza edycja akcji Noc Księgarń organizowanej przez dystrybutora książek OSDW Azymut. Z tej okazji wspólnie z inicjatorami wydarzenia zapraszamy do udziału w konkursie, w którym rozdamy #NOCNYREGAŁ – kilkadziesiąt książek polecanych do czytania nocą. 

Konkurs #NOCNYREGAŁ to świetna okazja do uzupełnienia domowej biblioteczki. Wśród nagród znalazły się m.in. przepięknie ilustrowane książki dla dzieci i młodzieży (Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Zakamarki, Wydawnictwo Literatura), polska i zagraniczna proza (m.in. nowości od Wydawnictwa Literackiego, Wydawnictwa Znak, Wydawnictwa Sonia Draga) oraz książki naukowe i popularnonaukowe (Wydawnictwo Naukowe PWN, Copernicus Center Press). #NOCNYREGAŁ to idealny zestaw do czytania dla całej rodziny!

Nagrody książkowe ufundowali: Wydawnictwo Literackie, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Dwie Siostry, Wydawnictwo Sonia Draga, Wydawnictwo Nasza Księgarnia, Wydawnictwo Naukowe PWN, Wydawnictwo Zakamarki, Wydawnictwo Literatura, Copernicus Center Press.

  Pierwsza edycja Nocy Ksiegarń już niebawem

  20 września od godz. 18.30 do późnych godzin nocnych w całej Polsce odbędzie się pierwsza edycja Nocy Księgarń. Wydarzenie – podobnie jak Noc Muzeów – ma na stałe wpisać się w kalendarz ogólnopolskich inicjatyw kulturalnych. Program wydarzeń organizowanych przez księgarnie zostanie ogłoszony po 20 sierpnia na stronie nocksiegarn.pl.

  Organizacja Ogólnopolskiej Nocy Księgarń została dofinansowana ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego z Funduszu Promocji Kultury. Serwis lubimyczytać.pl objął patronat medialny nad tą akcją. 

   

   

  KONKURS

  Czy znasz autorskie, niezależne księgarnie, działające w okolicy twojego zamieszkania? Często kupujesz tam ksiażki? Za co je cenisz? Udaj się do jednej z nich i zrób w niej zdjęcie, będące odpowiedzią na powyższe pytania.

  Nie wiesz, gdzie znaleźć niezależną, kameralną księgarnię? Za podpowiedź może ci posłużyć lista kameralnych księgarń biorących udział w akcji Noc Księgarń, dostępna tutaj

  Dwa najciekawsze zdjęcia, wykonane w niezależnej księgarni (tj. niebędącej częścią dużych ksiegarń sieciowych) zostaną nagrodzone I i II nagrodą – pakietem książek ufundowanych przez partnerów akcji Noc Księgarń. 

  Nagrody:

  Spośród wszystkich zgłoszeń, 2 najciekawsze fotografie wyróżnimy pakietami książek.

  • I nagroda –  zestaw 19 książek,
  • II nagroda –  zestaw 15 książek.

   

   

  Regulamin konkursu

  • Konkurs trwa od 13 do 31 sierpnia włącznie. W konkursie mogą wziąć udział jedynie osoby posiadające adres korespondencyjny w Polsce. Wyniki zostaną opublikowane w pierwszym tygodniu września 2019.
  • Zgłaszając zdjęcie do Konkursu, uczestnik Konkursu oświadcza i potwierdza, że przedmiotowa ilustracja jest jego własnością i została wykonana przez niego samego lub osoby trzecie oraz, że przysługują mu prawa autorskie do tych ilustracji, w tym prawo do wysyłania ich na Konkurs.
  • Zdjęcie zgłoszone do Konkursu musi być wykonane w niezależnej księgarni, niebędącej częścią ogólnopolskich sieci księgarń.
  • Prace powinny zostać umieszczone bezpośrednio w wątku konkursowym. Powinny spełniać następujące wymagania: Maksymalna waga zdjęcia wgrywanego bezpośrednio do serwisu - 100 KB. Maksymalna szerokość - 300px. Format pliku graficznego: .jpg. Możecie również umieścić zdjęcie na zewnętrznym serwerze i wkleić link do niego w komentarzu, używając w komentarzu kodu . Pamiętajcie, aby usunąć spacje z kodu.
  • Powyższa specyfikacja nie dotyczy zdjęć umieszczanych na zewnętrznych serwerach. Ich wymiary mogą się różnić.
  • Każdy użytkownik może zgłosić tylko jedną pracę.
  • Zwycięzców wybiera administracja serwisu lubimyczytać.pl oraz organizatorzy akcji Noc Księgarń biorąc pod uwagę takie cechy, jak oryginalność, poczucie humoru, itd.
  • Decyzja wyboru laureatów jest nieodwołalna. Z laureatami skontaktujemy się poprzez serwis lubimyczytać.pl. Dane osobowe uczestnika (imię, nazwisko, adres korespondencyjny i numer telefonu) przetwarzane będą przez administratora serwisu lubimyczytać.pl w celu przeprowadzania konkursu, wysyłki nagród oraz analizy i statystyki. Dane osobowe zwycięzcy mogą zostać przekazane w celu wysyłki nagrody partnerowi konkursu – OSDW Azymut. Więcej informacji o przetwarzaniu Twoich danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce prywatności.
  • Adres i numer telefonu zwycięzcy powinien zostać nadesłany do dwóch tygodniu od daty ogłoszenia wyników konkursu. Po tym terminie administracja lubimyczytać.pl dopuszcza wybór kolejnego laureata lub nieprzyznanie nagrody.

  Powiązane treści:
  Takiej nocy jeszcze nie było! Dystrybutor książek organizuje Noc Księgarń

  Takiej nocy jeszcze nie było. Z okazji jubileuszu 20-lecia działalności dystrybutor książek OSDW Azymut zorganizuje Noc Księgarń. 20 września w kilkudziesięciu księgarniach w całej Polsce odbędzie się pierwsza edycja wydarzenia, które – podobnie jak Noc Muzeów – ma na stałe wpisać się w kalendarz ogólnopolskich inicjatyw kulturalnych.  więcej
  Znamy laureatów Nagrody Zajdla

  Marta Kisiel i Robert M. Wegner zostali laureatami corocznej nagrody literackiej przyznawanej podczas Polconu.  więcej
  Literacki Sopot. Nadmorskie spotkania z literaturą już od 15 sierpnia

  W tym roku, w dniach 15–18 sierpnia, nadmorski Sopot stanie się centrum literatury i kultury brytyjskiej. Festiwal Literacki Sopot odwiedzą światowej sławy pisarze, dziennikarze, publicyści, autorzy komiksów. Każdy miłośnik dobrej literatury znajdzie coś dla siebie w bogatym programie spotkań, debat, warsztatów, pokazów filmowych, czytań performatywnych i spektakli.  więcej

  Pokaż wszystkie aktualności
  Komentarze
  Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 16  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
  książek: 265
  Tulipce
  19-08-2019 20:25
  Miejsce, do którego zawsze wracam! Uwielbiam je za niepowtarzalną atmosferę i wystrój- niespotykany w dużych księgarniach. Dodatkowo cenię to miejsce za różnorodność- książki, których nie znajdę nigdzie indziej o regionalnej tematyce (co widać na zdjęciu). Dodatkowo z uwagi na brak strony internetowej zawsze jak tam jestem znajdę coś co mnie zaskoczy i wychodzę z nowym, niepowtarzalnym... Miejsce, do którego zawsze wracam! Uwielbiam je za niepowtarzalną atmosferę i wystrój- niespotykany w dużych księgarniach. Dodatkowo cenię to miejsce za różnorodność- książki, których nie znajdę nigdzie indziej o regionalnej tematyce (co widać na zdjęciu). Dodatkowo z uwagi na brak strony internetowej zawsze jak tam jestem znajdę coś co mnie zaskoczy i wychodzę z nowym, niepowtarzalnym zakupem. Nigdy nie wiem czego się spodziewać, na co trafię i co w danej chwili przyciągnie moją uwagę.
  pokaż więcej

  książek: 211
  Cień_człowieka
  20-08-2019 15:56
  Kameralna i niezależna księgarnia, ale przede wszystkim magiczne miejsce z duszą, stworzone przez pana Oprządka, człowieka pełnego pasji i miłości do książek jest prawdziwą dumą i wizytówką mojego miasta.
  (Ciężko się powstrzymać, żeby pokazać tylko jedno zdjęcie wnętrza, bo i ograniczone rozmiary nie ukazują całego uroku, dlatego pozwoliłam zamieścić sobie linki z większą ilością fotek, gdyby...
  Kameralna i niezależna księgarnia, ale przede wszystkim magiczne miejsce z duszą, stworzone przez pana Oprządka, człowieka pełnego pasji i miłości do książek jest prawdziwą dumą i wizytówką mojego miasta.
  (Ciężko się powstrzymać, żeby pokazać tylko jedno zdjęcie wnętrza, bo i ograniczone rozmiary nie ukazują całego uroku, dlatego pozwoliłam zamieścić sobie linki z większą ilością fotek, gdyby ktoś chciał poczuć się bardziej jak w domu...)
  https://ibb.co/SdxWbkW
  https://ibb.co/GnYH188
  https://ibb.co/4Y1qbSL
  https://ibb.co/pJKPXGc
  https://ibb.co/CVrbfK7
  a jak dalej będzie komuś mało to zapraszam do Krosna :)
  pokaż więcej

  książek: 184
  Tyśka
  22-08-2019 11:56
  Piękny klimat! <3
  Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
  książek: 75
  Rafall
  20-08-2019 16:40
  Księgarnia Szkoła Życia na Starym Mieście w Zamościu. Tutaj można wypić znakomitą kawę, kupić znakomitą książkę a także spotkać znakomitych gości ( tutaj Marcin Wroński ). Potrzeba czegoś więcej ?

  książek: 938
  Jolanta
  21-08-2019 18:25
  KSIĘGARNIA ŚWIĘTEGO WOJCIECHA W POZNANIU
  Cenię tę księgarnię za ciekawą aranżację wystroju, dzięki której łatwo poruszać się w tym przestronnym, klimatycznym, dobrze oznakowanym wnętrzu. Z przyjemnością można szperać w wartościowych książkach, nie tylko religijnych. Niektórych z nich nie spotka się w księgarniach sieciowych, tonących w rozmaitych czytadłach, bestsellerach nie zawsze z...
  KSIĘGARNIA ŚWIĘTEGO WOJCIECHA W POZNANIU
  Cenię tę księgarnię za ciekawą aranżację wystroju, dzięki której łatwo poruszać się w tym przestronnym, klimatycznym, dobrze oznakowanym wnętrzu. Z przyjemnością można szperać w wartościowych książkach, nie tylko religijnych. Niektórych z nich nie spotka się w księgarniach sieciowych, tonących w rozmaitych czytadłach, bestsellerach nie zawsze z najwyższej półki. Dlatego gdy jestem w okolicy, zawsze tu zaglądam i nigdy nie wychodzę z pustymi rękami...
  pokaż więcej

  książek: 187
  ulion
  22-08-2019 09:49
  Katowicka KOMIKSIARNIA zabiera w odległe rejony świata. Można tu znaleźć spory wybór mangi, powieści graficznych, ale również reportaży i powieści z Azją w tle.

  książek: 0
  Dex
  22-08-2019 10:20
  Najlepsze! <3
  Użytkownicy oznaczyli ten post jako spam
  Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

  Opinie czytelników


  O książce:
  Promyczek

  Wow, nie myślałam, że ta książka zrobi na mnie takie wrażenie. Nie myślałam, że będzie książką tak dobitnie uczącą pokory. Po jej lekturze czuję się z...

  zgłoś błąd zgłoś błąd