Lubimyczytać.pl Sp. z o.o
http://lubimyczytac.pl/aktualnosci/11631/otrzymaj-za-darmo-i-zrecenzuj-trzy-rozdzialy-najlepszej-ksiazki-2018-roku

Otrzymaj za darmo i zrecenzuj trzy rozdziały najlepszej książki 2018 roku!

  wartościowy tekst

Lubisz sięgać po nietypowe historie miłosne? Dzielisz się swoimi opiniami o książkach w serwisie lubimyczytac.pl? A może prowadzisz bloga bądź bookstagrama? Świetnie się składa, ponieważ mamy dla ciebie propozycję!

Możesz zostać pierwszą osobą w Polsce, która pozna głośny bestseller „Więcej niż pocałunek”. Masz szansę otrzymać trzy pierwsze rozdziały powieści, która wzbudziła sensację na amerykańskim rynku wydawniczym. Trzy miesiące przed oficjalną premierą! Rejestracja na  stronie: www.wiecejnizpocalunek.pl. Dla trzech pierwszych przetłumaczonych na język polski rozdziałów założyliśmy specjalną podstronę książki. Nie oczekujemy, że uczestnicy akcji będą oceniać całą powieść, a wyłącznie udostępniony fragment.

Powieść „Więcej niż pocałunek” (org. „The Kiss Quotient”) wygrała w plebiscycie na najlepszą książkę 2018 roku w kategorii Romance – Goodreads Choice Awards. Uzyskała przy tym ogromną liczbę 45 tysięcy głosów! Brawurowy debiut Helen Hoang zdobył więcej głosów niż uwielbiane przez polskie i zagraniczne czytelniczki powieści Colleen Hoover oraz E.L. James.

To wyjątkowe wyróżnienie nikogo nie powinno dziwić, ponieważ już wcześniej, w ciągu kilku tygodni, książka Helen Hoang, podbijając serca czytelników, stała się absolutnym bestsellerem Amazona. Przez „Washington Post” została okrzyknięta „jedną z 50 najbardziej wyjątkowych powieści roku”. O ogromnym potencjale stworzonej przez Hoang historii niech świadczy fakt, że zaledwie kilka miesięcy po premierze sprzedano prawa do ekranizacji książki. Kupiła je wytwórnia filmowa Lionsgate Motion Picture Group, która ma już na swoim koncie głośne kinowe hity, np. „La La Land” czy „Igrzyska śmierci”.

Pasjonująca opowieść o nietypowych miłosnych perypetiach Stelli Lane ukaże się na polskim rynku 5 czerwca, ale już teraz dzięki wydawnictwu Muza wybrani czytelnicy mają szansę poznać trzy pierwsze rozdziały tej fenomenalnej książki i to zupełnie za darmo. Aby zdobyć przedpremierowy egzemplarz, wystarczy zarejestrować się na stronie www.wiecejnizpocalunek.pl.

Nie zwlekaj, zarejestruj się już dziś! Może to właśnie do Ciebie trafi 1 z 400 egzemplarzy pierwszych przygotowanych po polsku rozdziałów powieści, która zwyciężyła w plebiscycie na najlepszą książkę 2018 roku według amerykańskich czytelników!

Jeśli przed podjęciem decyzji chcesz dowiedzieć się więcej o książce, zajrzyj na jej stronę w serwisie lubimyczytac.pl.

artykuł sponsorowany


Pokaż wszystkie aktualności
Komentarze
Autor:  LubimyCzytać |  wypowiedzi: 33  [pokaż ostatnią] Odpowiedź
książek: 1450
Tina
15-03-2019 12:18
Ekranizacja „La La Land” to, mimio 9 Oskarów, jakaś porażka. Film jest nudny i banalny, niestety..Muzyka też mnie nie zachwyciła...
książek: 193
_iczka_84
15-03-2019 15:22
A ja nie mogę wysłać zgłoszenia 😏 pokazuje się info, że nie wszystkie pola zostały wypełnione....
książek: 193
_iczka_84
15-03-2019 15:22
A ja nie mogę wysłać zgłoszenia 😏 pokazuje się info, że nie wszystkie pola zostały wypełnione....
książek: 276
Anna
16-03-2019 23:26
Wysłałam swoje zgłoszenie. Zobaczymy jaka to będzie książka i czy akcja będzie korzystna dla wielu Czytelników. Czekam z niecierpliwością na wynik.
książek: 1935
justyn173
20-03-2019 13:54
Czy po zrecenzowaniu trzech rozdziałów, wyłoniona osoba otrzyma ostateczną finalną wersję książki?
Aby napisać wypowiedź musisz być zalogowany. Logowanie

Opinie czytelników


O książce:
We dwoje

Początek lekko mnie zniechęcił do tej książki, dlatego też podchodziłam do niej dwa razy. Kiedy zaczynałam drugi raz i przebrnęłam przez dość nudny p...

zgłoś błąd zgłoś błąd