-
Artykuły
„Kawa z Mistrzem Zbrodni” – wygraj spotkanie z Wojciechem Chmielarzem z okazji Światowego Dnia Książki
LubimyCzytać0 -
Artykuły
"Przejścia. Którędy do miłości" Natalii de Barbaro. Mamy dla Was 40 egzemplarzy książki!
LubimyCzytać1 -
Artykuły
Czytamy w weekend. 10 kwietnia 2026
LubimyCzytać442 -
Artykuły
Nadciąga Gwiazdozbiór Kryminalny!
LubimyCzytać8
Biblioteczka
Uwielbiam "Tarot paryski". Nie jestem przekonany, czy to szczególnie dobra książka, ale jest świetnie napisana. Jest pretensjonalna w możliwe najbardziej uroczy sposób.
Uwielbiam "Tarot paryski". Nie jestem przekonany, czy to szczególnie dobra książka, ale jest świetnie napisana. Jest pretensjonalna w możliwe najbardziej uroczy sposób.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toPierwsza z wielu książek Manueli Gretkowskiej, które są według mnie cudowne w formie, ale niemal całkowicie pozbawione treści. Zacząłem czytać je w liceum i od tego czasu kocham ślepą miłością. Nic na to nie poradzę.
Pierwsza z wielu książek Manueli Gretkowskiej, które są według mnie cudowne w formie, ale niemal całkowicie pozbawione treści. Zacząłem czytać je w liceum i od tego czasu kocham ślepą miłością. Nic na to nie poradzę.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to"Kabaret metafizyczny" to moim zdaniem książka o niczym. Ale czyta się fantastycznie.
"Kabaret metafizyczny" to moim zdaniem książka o niczym. Ale czyta się fantastycznie.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toMam problem z tą książką. Niby zdaję sobie sprawę z jej wszystkich mankamentów, ale uważam, że ze względu na poruszoną w niej tematykę - kult wielkiej bogini - naprawdę warto ją przeczytać.
Mam problem z tą książką. Niby zdaję sobie sprawę z jej wszystkich mankamentów, ale uważam, że ze względu na poruszoną w niej tematykę - kult wielkiej bogini - naprawdę warto ją przeczytać.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to"Fryne hetera" to bardzo interesująca powieść afirmująca pogański świat antyczny. Tak naprawdę mój jedyny zarzut wobec niej jest taki, że książka jest zbyt krótka.
"Fryne hetera" to bardzo interesująca powieść afirmująca pogański świat antyczny. Tak naprawdę mój jedyny zarzut wobec niej jest taki, że książka jest zbyt krótka.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKlasyka literatury grozy. Przerażająca, stylowa powieść. Współcześnie robi wrażenie równie mocne, jak w momencie jej publikacji w 1897 roku.
Klasyka literatury grozy. Przerażająca, stylowa powieść. Współcześnie robi wrażenie równie mocne, jak w momencie jej publikacji w 1897 roku.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKlejna odsłona przygód Lokiego aniołów i pogańskich bóstw. Urocze, bezpretnsjonalne i inteligentne czytadło.
Klejna odsłona przygód Lokiego aniołów i pogańskich bóstw. Urocze, bezpretnsjonalne i inteligentne czytadło.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toLektura lekka, łatwa i bardzo przyjemna. Oby więcej takich książek.
Lektura lekka, łatwa i bardzo przyjemna. Oby więcej takich książek.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toKlasyka. Cóż można napisać więcej?
Klasyka. Cóż można napisać więcej?
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toNie śmiem recenzować tej książki. To prawdziwe arcydzieło.
Nie śmiem recenzować tej książki. To prawdziwe arcydzieło.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toSympatyczna, momentami wzruszająca książka o losach nastoletniej wampirzycy Bree Tanner. Potwierdza bezsprzeczny talent Stephenie Meyer do opisywania pretensjonalnych, wtórnych fabuł w sposób wciągający i bezpretensjonalny.
Sympatyczna, momentami wzruszająca książka o losach nastoletniej wampirzycy Bree Tanner. Potwierdza bezsprzeczny talent Stephenie Meyer do opisywania pretensjonalnych, wtórnych fabuł w sposób wciągający i bezpretensjonalny.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo toCałkiem zgrabna książka dla wielbicieli opowieści o miłości Belli i Edwarda. Do poczytania w tramwaju, w metrze i w wannie.
Całkiem zgrabna książka dla wielbicieli opowieści o miłości Belli i Edwarda. Do poczytania w tramwaju, w metrze i w wannie.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to
Urocze relacje Manueli Gretkowskiej z egzotycznych podróży. Uroczy bon mot goni bon mot. Zazdroszczę podróży, zazdroszczę talentu do formułowania zgrabnych finezyjnych zdań. Mimo to książka, jak niemal wszystkie pozostałe publikacje pisarki, zupełnie pozbawiona jest treści.
Urocze relacje Manueli Gretkowskiej z egzotycznych podróży. Uroczy bon mot goni bon mot. Zazdroszczę podróży, zazdroszczę talentu do formułowania zgrabnych finezyjnych zdań. Mimo to książka, jak niemal wszystkie pozostałe publikacje pisarki, zupełnie pozbawiona jest treści.
Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to