Kłamca 2. Bóg marnotrawny

Jakub Ćwiek Wydawnictwo: Fabryka Słów Cykl: Kłamca (tom 2) Seria: Kuźnia Fantastów fantastyka, fantasy, science fiction
Fabryka Słów
Ćwiek Kłamca
Kłamca (tom 2)
fantastyka, fantasy, science fiction
Kuźnia Fantastów
Ćwiek Kłamca

Loki jest moim ulubionym bogiem biorąc pod uwagę wszystkie mitologie, religie czy wyznania. Uwielbiam to jaki jest charyzmatyczny, nieprzewidywalny, pomysłowy. Jaki ma cudowny charakter, poczucie humoru i umiejętność wyjścia z każdej sytuacji. Właśnie z tego powodu zainteresowałam się tą serią.
Jakub Ćwiek idealnie nawiązuje do mitologii i to nie tylko nordyckiej, robi to...

Jak w przypadku recenzji tomu I

Fajna seria. Jest trochę niepotrzebnej treści mam wrażenie, że napisanej na siłę, ale mimo to fajnie jest przeczytać tą serię. Polecam osobom lubiącym mitologie, ponieważ w tej książce znajduje się mitologia grecka, jest też chrześcijaństwo , a najlepsze jest to, że wszystko dzieje się we współczesnym świecie - trochę można to porównać do słynnego serialu lucyfer na...

1993

Lepsza od pierwszej części.

Po pierwszej części z przyjemnością zabrałem się za drugą, i nie zawiodłem się. Polecam.

Mam mieszane uczucia co do tej książki.
Kreacja głównych bohaterów jest bardzo dobra. Fabuła też dość ciekawa. Jednak brakuje mi czegoś czym mogłabym się zachwycić.

Loki - ostatni z nordyckich bogów w służbie aniołów

Loki dalej w formie ;)

Na półkach: , , , ,

To chyba najtrudniejsza opinia do napisania, ponieważ po raz pierwszy NIE WIEM co myślę. W pierwszym tomie byłam zakochana, 10/10 dałam, bratu wcisnęłam w kolejkę książek do czytania. A teraz?
Nie potrafię odnaleźć mojego zdania. Nie mam się do czego przyczepić, ale nie mam czym zachwycić. Ta książka jest dla mnie jak bułka z szynką. Tragedii nie ma, zjesz. Ale nie ma też...

Lepsze niż pierwsza część, już nie mogę się doczekać kiedy przeczytam kolejne.

Dyskusje

7 934