Dyskusje o książce Wichrowe wzgórza

Temat dyskusji
Odpowiedzi
Ostatnia akywność
Czytamy w weekend
 Niedzielna cisza Niedzielna cisza to piękna ,mądra ,kontrowersyjna powieść warta przeczytania.Polecam.
Czytelnicze podsumowanie 2021 roku
W minionym roku przeczytałam 14 książek. Największym niewypałem okazała się książka    Nic o mnie nie wiesz Nic o mnie nie wiesz  Ofiara losu Ofiara losu. Kolejne tomy sagi o Fjällbace już bardziej mi...
2 lata temu
Szukam książki o obsesji głównego bohatera.
Sprawdzę Wichrowe wzgórza, na początku jak sprawdziłem opis to mocno mnie odciągnęło, ale sprawdziłem parę esejów i na pewno przeczytam. Wielkie dzięki.
Mam nadzieję dzisiaj skończyćhttps://lubimyczytac.pl/ksiazka/4984321/nigdy
Czytamy w weekend
@Aguirre czytam książkę z wydawnictwa Replika w tłumaczeniu Tadeusza Jana Dehnela. Jest dobrze choć książka obyczajowo - romansowa to nie jest coś o czym marzyłam. Poza tym wolę jak o bohaterach mówią dialogi a nie narrator, który opisuje co się dzieje między postaciami... No, ale takie czasy. Mam nadzieję, że jak wejdę już w ten świat będzie dużo łatwiej 😉
Czytamy w weekend
@zaczytanaWłaśnie wypożyczyłam z biblioteki. Znajoma czytała i mi gorąco polecała. Czeka sobie w kolejce na półce do przeczytania w najbliższych dniach. Aktualnie czytam    999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz 999. Nadzwyczajne dziewczyny z pierwszego transportu kobiecego do Auschwitz
Pokazuje 6 z 10
Zobacz kolejne