Robin Ha Wydawnictwo: Balzer + Bray komiksy
komiks autobiografia stany zjednoczone emigracja
komiksy
angielski
komiks autobiografia stany zjednoczone emigracja

Świetna książka/komiks. Ostatnio czytałem komiks wiele lat temu ale kiedy przeczytałem jakąś rekomendację dla tej pozycji pomyślałem, że może warto po nią sięgnąć. I na prawdę warto. Jest to historia z życia autorki i jej niespodziewanej przeprowadzki z Korei do USA w latach 90. kiedy była jeszcze nastolatką. Jest to z pozoru bardzo prosta historia ale jednocześnie pełna...

• Chcę przeczytać 2C

Dodaj cytat z książki Almost American Girl