Pancerniki typu Bismarck cz. 1 Tirpitz

Okładka książki Pancerniki typu Bismarck cz. 1 Tirpitz
Elżbieta Teresa PrusinowskaMirosław Skwiot Wydawnictwo: Aj-Press Cykl: Monografie Morskie (tom 15) Seria: Encyklopedia Okrętów Wojennych militaria, wojskowość
56 str. 56 min.
militaria, wojskowość
Monografie Morskie (tom 15)
Encyklopedia Okrętów Wojennych
Aj-Press
2000-01-01
2000-01-01
56 min.
Niemieckie pancerniki II wojna światowa na morzu

Okładka książki Pancerniki kieszonkowe cz.2: Admiral Graf Spee, Admiral Scheer Waldemar Danielewicz, Mirosław Skwiot
Ocena 10,0
Pancerniki kie... Waldemar Danielewic...
Okładka książki Akagi Adam Jarski, Mirosław Skwiot
Ocena 8,3
Akagi Adam Jarski, Mirosł...