NIEprzegrany zakład

Zysk i S-ka
2020-09-28
2020-09-28
9788382020328

To moja pierwsza książka tej autorki. Niestety styl pisania nie do końca przypadł mi do gustu. Był nijaki i nic nie wnoszący. Pomysł na historię bohaterów był ciekawy, natomiast jego potencjał nie został w pełni wykorzystany. Postaci zostały przedstawione w sposób ogólnikowy, bez większego zagłębiania się w ich psychikę czy emocje, które nimi targały. Relacja pomiędzy głównymi bohaterami również była nijaka, płytka, bez odczuwalnej chemii, którą uwielbiam czuć, wczytując się w nawiązującą się relację między bohaterami.

Książka bardzo przyjemna, super się czyta i wciąga bez reszty. Nie przesadzona ckliwymi opisami, konkretna. Bardzo miło spędzony czas. Polecam dla rozluźnienia.

Cudna historia. Od samego początku wciąga w siebie. Czyta się lekko i szybko.

Cudna historia. Od samego początku wciąga w siebie. Czyta się lekko i szybko.

Kolejna książka na rozluźnienie wpadła w moje ręce. Mogę Wam tylko powiedzieć, że zakończenie jest takie jakie bardzo lubię 😁 Nie mogę zdradzić fabuły ale gwarantuje, że od początku wciąga. Zrobiło się nawet trochę świątecznie ( tylko to nie te święta 🤣). Jest to moje pierwsze spotkanie z autorką, nie znam jej pióra więc nie mogę porównać. Dla mnie książka super, szczególnie na deszczowe wieczory. Rozgrzewa i trzyma w napięciu. 🥰

Filip jest bogatym biensemnem. W każde święta pomaga w fundacji i organizuje paczki biedniejszym dzieciom. Maluchy proszą o drogie prezenty, a jedne z listów wyróżnia się szczególnie. Chłopiec chciałby kredki i blok, żeby móc rysować. Początkowo Filip nie wierzy, że na świecie istnieje jeszcze ktoś, kto nie ma kredek. Postanawia to sprawdzić i wtedy trafia na Natalię, mamę chłopczyka, który ma takie skromne marzenia.
Czy bogaty biznesmen jest w stanie się zmienić? Czy Natalia uwierzy w jego czyste zamiary? A może Filip tylko bawi się jej uczuciami?

Było naprawdę romantycznie, aż bajkowo. Chociaż wątek kryminalny bardzo mnie zaskoczył. Oczywiście pozytywnie.

Polecam 💪💪💪

Dość przyjemny romans, pod koniec nawet z wątkiem kryminalnym.
Z każdym rozdziałem moja ciekawość wzrastała i dość lekko się ją czytało.

Dość przyjemny romans, pod koniec nawet z wątkiem kryminalnym.
Z każdym rozdziałem moja ciekawość wzrastała i dość lekko się ją czytało.

Niesamowicie wzruszająca powieść.
Główny bohater jest właścicielem świetnie prosperującej firmy. Zatrudnia mnóstwo ludzi ale tylko tych najlepszych. Nie pozwala im na żadne błędy. Świetnych pracownik szczodrze nagradza, a tym którym powinie się noga surowo karze. Nie interesują go losu innych ludzi. Nie zastanawia się jak jego decyzje wpływają na ich życie.
Z kolei nasza cudowna bohaterką jest biedną kobietą której największym skarbem jest jej synek, którego wychowuje samotnie bez pomocy rodziny. Stara się jak może ale jest w bardzo trudnej sytuacji finansowej, a dodatkowo ma problemy z szefem w pracy.
Losy tych dwóch osób się krzyżują za sprawą naszego młodziutkiego bohatera. Ich światy totalnie różnią się od siebie ale każdy zaczyna dostrzegać problemy drugiego.
Kiedy już myślimy, że sytuacja się ustatkowała, to następuje nagły zwrot akcji i książka z romansu przekształca się w powieść akcji.
Jedno mogę Wam zapewnić. Nie ma mowy, że będziecie się nudzić podczas lektury. Może ktoś też wyciągnie jakieś wnioski z tej opowieści, ja bynajmniej trochę inaczej patrzę na świat.

Niesamowicie wzruszająca powieść.
Z kolei nasza...

Dałabym może i 7 pkt ale trochę zmroziło mnie zakończenie.

Dałabym może i 7 pkt ale trochę zmroziło mnie zakończenie.

Na półkach: , , , ,

Bardzo fajna książka. Szybko się czyta bo bardzo mnie wciągnęła.
Fajni bohaterowie i nie ma zbytniego przedłużenia fabuły na siłę.
Bardzo polecam na długie wieczory z kubkiem herbaty.

Bardzo fajna książka. Szybko się czyta bo bardzo mnie wciągnęła.
Fajni bohaterowie i nie ma zbytniego przedłużenia fabuły na siłę.
Bardzo polecam na długie wieczory z kubkiem herbaty.

Na półkach: , , , , ,

On bogaty i wpływowy,a ona biedna z problemami,ciekawie skonstruowana fabuła,tempo akcji szybkie,utrzymywała się w napięciu książka.
Połączenie dobrej sensacji,wspaniałej obyczajowką,z fajną nutką romansu.
Cudowna powieść,styl Pani Weroniki Tomali urzeka,ładnie napisana książka,zaczarowana i zachwycona jestem autorki twórczością,z przyjemnością muszę przeczytać pozostałe jej powieści.

Połączenie dobrej sensacji,wspaniałej obyczajowką,z fajną nutką romansu.

Filip to przedsiębiorca, który bierze udział w świątecznej akcji- pomaga ubogim rodzinom. Tak trafia na list chłopca, który ma bardzo skromne marzenie. Filip myśli, że to podstęp i chłopiec chce dzięki temu ugrać coś więcej, nie zgadza się z nim jego asystentka, zawierają zakład i tak biznesmen trafia do domu Natalii. A potem... jeśli lubicie bajkę o Kopciuszku to ta książka powinna Wam się spodobać.

Weronika Tomala NIEprzegrany zakład Zobacz więcej
Weronika Tomala NIEprzegrany zakład Zobacz więcej